FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

4 Serisi Cabrio

09 Ekim 2013 01:21
4 Serisi Cabrio
Tweet It! Facebook

“BMW 4-Serisi Cabrio'nun gerçek örtüsü, Sizler için Kasım ayında gideceğimiz Los Angeles Auto Show ile açılacak... Fakat. oralara gitmeden çok önce, "üstü", sanal ortamda açılıverdi!..”


BMW 4 Serisi Convertible'ın ilk gerçek görüntüleri, aksesuar kataloğuyla birlikte ortaya çıkmıştı...
Şimdi ise, yeni BMW Cabrio'sunun lansmanı adeta web ortamında yapılıyor ve tüm ayrıntıları ortaya çıkıyor!..
Arkasındaki bisiklet taşıma aparatı, 4-Serisi Convertible'ın tam beklendiği gibi ortaya çıkacağını kanıtlıyor...
Uzun süredir "camouflage"lı prototiplerinin görüntüleri internette dolaşırken, bu "üstsüz"ün üstünü önceki 3-Serisi Cabrio'daki gibi metal tavan mekanizmasıyla örteceğini fark etmiştik... Doğruymuş!.. 4-Serisi'nin yeni üyesi, kumaş tavanlı olmayacak!..

4-Serisi Coupe'lerin tüm motor zenginliğine sahip olacak olan yeni BMW Cabrio'su, özellikle Turbo 4 silindirli dizel ve benzinli seçenekleriyle yüksek satış hacmi hedefleyecek...
Fakat, bizim kalbimiz, 335i ve M4 Cabrio için, yani iki Turbo 6 silindirli versiyonları için atacak!..

Etiketler: BMW 4 Serisi 4-Serisi LA Los Angeles Cabriolet Covertible Cabrio M4

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..