FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

4 Serisi Cabrio

09 Ekim 2013 01:21
4 Serisi Cabrio
Tweet It! Facebook

“BMW 4-Serisi Cabrio'nun gerçek örtüsü, Sizler için Kasım ayında gideceğimiz Los Angeles Auto Show ile açılacak... Fakat. oralara gitmeden çok önce, "üstü", sanal ortamda açılıverdi!..”


BMW 4 Serisi Convertible'ın ilk gerçek görüntüleri, aksesuar kataloğuyla birlikte ortaya çıkmıştı...
Şimdi ise, yeni BMW Cabrio'sunun lansmanı adeta web ortamında yapılıyor ve tüm ayrıntıları ortaya çıkıyor!..
Arkasındaki bisiklet taşıma aparatı, 4-Serisi Convertible'ın tam beklendiği gibi ortaya çıkacağını kanıtlıyor...
Uzun süredir "camouflage"lı prototiplerinin görüntüleri internette dolaşırken, bu "üstsüz"ün üstünü önceki 3-Serisi Cabrio'daki gibi metal tavan mekanizmasıyla örteceğini fark etmiştik... Doğruymuş!.. 4-Serisi'nin yeni üyesi, kumaş tavanlı olmayacak!..

4-Serisi Coupe'lerin tüm motor zenginliğine sahip olacak olan yeni BMW Cabrio'su, özellikle Turbo 4 silindirli dizel ve benzinli seçenekleriyle yüksek satış hacmi hedefleyecek...
Fakat, bizim kalbimiz, 335i ve M4 Cabrio için, yani iki Turbo 6 silindirli versiyonları için atacak!..

Etiketler: BMW 4 Serisi 4-Serisi LA Los Angeles Cabriolet Covertible Cabrio M4

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..