FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

4 Serisi Cabrio

09 Ekim 2013 01:21
4 Serisi Cabrio
Tweet It! Facebook

“BMW 4-Serisi Cabrio'nun gerçek örtüsü, Sizler için Kasım ayında gideceğimiz Los Angeles Auto Show ile açılacak... Fakat. oralara gitmeden çok önce, "üstü", sanal ortamda açılıverdi!..”


BMW 4 Serisi Convertible'ın ilk gerçek görüntüleri, aksesuar kataloğuyla birlikte ortaya çıkmıştı...
Şimdi ise, yeni BMW Cabrio'sunun lansmanı adeta web ortamında yapılıyor ve tüm ayrıntıları ortaya çıkıyor!..
Arkasındaki bisiklet taşıma aparatı, 4-Serisi Convertible'ın tam beklendiği gibi ortaya çıkacağını kanıtlıyor...
Uzun süredir "camouflage"lı prototiplerinin görüntüleri internette dolaşırken, bu "üstsüz"ün üstünü önceki 3-Serisi Cabrio'daki gibi metal tavan mekanizmasıyla örteceğini fark etmiştik... Doğruymuş!.. 4-Serisi'nin yeni üyesi, kumaş tavanlı olmayacak!..

4-Serisi Coupe'lerin tüm motor zenginliğine sahip olacak olan yeni BMW Cabrio'su, özellikle Turbo 4 silindirli dizel ve benzinli seçenekleriyle yüksek satış hacmi hedefleyecek...
Fakat, bizim kalbimiz, 335i ve M4 Cabrio için, yani iki Turbo 6 silindirli versiyonları için atacak!..

Etiketler: BMW 4 Serisi 4-Serisi LA Los Angeles Cabriolet Covertible Cabrio M4

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Küçük Volkswagen T-Roc

Küçük VW SUV'u T-Roc naklen dünya prömiyeri gerçekleştiriyor!

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.