FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Antartika Panda'sı

02 Eylül 2013 19:08
Antartika Panda'sı
Tweet It! Facebook

“Fiat Panda 4x4'lerinin 30. Yılı için, belki de üretilmiş en iyi Panda, Panda 4x4 Antartica ismiyle yollara çıkıyor.”

The Panda 4x4 Antartica, Panda 4x4'lerin 30. Yıl anısına hazırlanmış.
Panda'ların Rock versiyonu üstüne süslenmiş olan 4x4 Antartica, Jeep Wrangler Unlimited Polar "hava"sında düşünülmüş.
İki renkli dış gövdesi ve turuncu dış aynalarının yanında özel logoları ve 15 inçlik jantlarıyla Panda 4x4 Antartica, gerçekten güzel görünüyor. 


Kabin içinde de gri ve turuncu döşemelerin dikkat çektiği bu dört çekerli Panda'nın ekonomi ustası 0.9 litrelik TwinAir Turbo motorundaki 85 HP ve 1.3 litrelik MultiJet II dizel seçeneğindeki 75 HP ise, hafif gövdesi için fazlasıyla yeterli görünüyor.
The Panda 4x4 Antartica, bence ilk fırsatta Türkiye'ye de gelmeli!..

Etiketler: Fiat Panda 4x4 Antartica IAA Frankfurt

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..