FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Avrupa Taraf'ı

02 Mart 2015 16:49
Avrupa Taraf'ı
Tweet It! Facebook

“Aston Martin, sadece Orta Doğulu zenginler için geliştirdiği ultra lüks sedan "Taraf" modelini, Avrupa için de üreteceğini açıkladı...”

Aston Martin, zengin Araplar için hazırladığı Lagonda Taraf'ını Avrupalı sosyeteyle de paylaşacağını duyurdu... Ayrıca Güney Afrika ile İngiltere pazarları için sağdan direksiyonlu şeklini de üretecek olan Aston Martin, böylece Lagonda markasının yeniden doğuşunu da müjdeliyor!..

İddia ise "the finest of the fast cars", yani hızlı otomobillerin en zarifi...

2014'ün sonuna doğru ilk Orta Doğulu müşterilere teslim edilen Taraf, toplamda sadece 200 adet üretilecek!..

6.0 litrelik V12 motoruyla 557.44 beygir gücünde olarak 281 km/h'lik maksimum hıza sahip olan modern zamanların ilk Lagonda süper sedan'ı, Aston Martin'in Q kişiselleştirme departmanınca elde üretiliyor... 

Yarış otomobilleri tekniğine sahip karbon fiber gövdesi, Bentley ve Rolls-Royce seviyesindeki ultra lüks kabin içi materyaliyle yeni Lagonda, lüks otomobil meraklılarından çok koleksiyoncuların ilgisini çekiyor...

Lagonda Taraf hakkında ayrıntılı bilgileri, önceki CarsNews.TV haberlerimizde de bulabilirsiniz...

http://carsnews.tv/lagonda-geri-geldi

Etiketler: Aston Martin Lagonda Taraf ultra lüks luxury sedan super süper V12 British

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..