FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Avrupa Taraf'ı

02 Mart 2015 16:49
Avrupa Taraf'ı
Tweet It! Facebook

“Aston Martin, sadece Orta Doğulu zenginler için geliştirdiği ultra lüks sedan "Taraf" modelini, Avrupa için de üreteceğini açıkladı...”

Aston Martin, zengin Araplar için hazırladığı Lagonda Taraf'ını Avrupalı sosyeteyle de paylaşacağını duyurdu... Ayrıca Güney Afrika ile İngiltere pazarları için sağdan direksiyonlu şeklini de üretecek olan Aston Martin, böylece Lagonda markasının yeniden doğuşunu da müjdeliyor!..

İddia ise "the finest of the fast cars", yani hızlı otomobillerin en zarifi...

2014'ün sonuna doğru ilk Orta Doğulu müşterilere teslim edilen Taraf, toplamda sadece 200 adet üretilecek!..

6.0 litrelik V12 motoruyla 557.44 beygir gücünde olarak 281 km/h'lik maksimum hıza sahip olan modern zamanların ilk Lagonda süper sedan'ı, Aston Martin'in Q kişiselleştirme departmanınca elde üretiliyor... 

Yarış otomobilleri tekniğine sahip karbon fiber gövdesi, Bentley ve Rolls-Royce seviyesindeki ultra lüks kabin içi materyaliyle yeni Lagonda, lüks otomobil meraklılarından çok koleksiyoncuların ilgisini çekiyor...

Lagonda Taraf hakkında ayrıntılı bilgileri, önceki CarsNews.TV haberlerimizde de bulabilirsiniz...

http://carsnews.tv/lagonda-geri-geldi

Etiketler: Aston Martin Lagonda Taraf ultra lüks luxury sedan super süper V12 British

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Küçük Volkswagen T-Roc

Küçük VW SUV'u T-Roc naklen dünya prömiyeri gerçekleştiriyor!

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.