FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Avrupa Taraf'ı

02 Mart 2015 16:49
Avrupa Taraf'ı
Tweet It! Facebook

“Aston Martin, sadece Orta Doğulu zenginler için geliştirdiği ultra lüks sedan "Taraf" modelini, Avrupa için de üreteceğini açıkladı...”

Aston Martin, zengin Araplar için hazırladığı Lagonda Taraf'ını Avrupalı sosyeteyle de paylaşacağını duyurdu... Ayrıca Güney Afrika ile İngiltere pazarları için sağdan direksiyonlu şeklini de üretecek olan Aston Martin, böylece Lagonda markasının yeniden doğuşunu da müjdeliyor!..

İddia ise "the finest of the fast cars", yani hızlı otomobillerin en zarifi...

2014'ün sonuna doğru ilk Orta Doğulu müşterilere teslim edilen Taraf, toplamda sadece 200 adet üretilecek!..

6.0 litrelik V12 motoruyla 557.44 beygir gücünde olarak 281 km/h'lik maksimum hıza sahip olan modern zamanların ilk Lagonda süper sedan'ı, Aston Martin'in Q kişiselleştirme departmanınca elde üretiliyor... 

Yarış otomobilleri tekniğine sahip karbon fiber gövdesi, Bentley ve Rolls-Royce seviyesindeki ultra lüks kabin içi materyaliyle yeni Lagonda, lüks otomobil meraklılarından çok koleksiyoncuların ilgisini çekiyor...

Lagonda Taraf hakkında ayrıntılı bilgileri, önceki CarsNews.TV haberlerimizde de bulabilirsiniz...

http://carsnews.tv/lagonda-geri-geldi

Etiketler: Aston Martin Lagonda Taraf ultra lüks luxury sedan super süper V12 British

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..