FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Avrupalı Voyager S

02 Eylül 2013 21:06
Avrupalı Voyager S
Tweet It! Facebook

“Chrysler Town & Country S modelinin Lancia logolusu Voyager S, Amerikan konforunu Avrupa yollarına getiriyor...”

Lancia Voyager S'in sloganı "urban chic"... Dünyanın ilk Minivan'ının 2014 şeklinin Lancia logolu Avrupai versiyonu, modern şıklık ile sofistike stili birleştirmeye çalışıyor!..
Biraz pazarlama abartısı olsa da, parlak siyah panjuru ve 17 inçlik parlak siyah aluminyum alaşım jantlarıyla çok güzel görünen 2014 model Voyager S, konfor düşkünleri için hazırlanmış. 
Deri ve kumaş kombine döşemesi, parlak siyah kaplamaları ve "S" logolarıyla kabin içinde de, şıklığını sürdüren yeni Voyager S, 283 beygir gücündeki 3.6 lt Pentastar V6 benzinli ve 178 HP'lik 2.8 lt 4 silindirli Turbo Dizel seçenekleriyle iri gövdesini rahat rahat kaldırabiliyor...

Etiketler: Chrysler Voyager Fiat Lancia Dodge Town Country minivan Frankfurt IAA

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..