FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Avrupalı Voyager S

02 Eylül 2013 21:06
Avrupalı Voyager S
Tweet It! Facebook

“Chrysler Town & Country S modelinin Lancia logolusu Voyager S, Amerikan konforunu Avrupa yollarına getiriyor...”

Lancia Voyager S'in sloganı "urban chic"... Dünyanın ilk Minivan'ının 2014 şeklinin Lancia logolu Avrupai versiyonu, modern şıklık ile sofistike stili birleştirmeye çalışıyor!..
Biraz pazarlama abartısı olsa da, parlak siyah panjuru ve 17 inçlik parlak siyah aluminyum alaşım jantlarıyla çok güzel görünen 2014 model Voyager S, konfor düşkünleri için hazırlanmış. 
Deri ve kumaş kombine döşemesi, parlak siyah kaplamaları ve "S" logolarıyla kabin içinde de, şıklığını sürdüren yeni Voyager S, 283 beygir gücündeki 3.6 lt Pentastar V6 benzinli ve 178 HP'lik 2.8 lt 4 silindirli Turbo Dizel seçenekleriyle iri gövdesini rahat rahat kaldırabiliyor...

Etiketler: Chrysler Voyager Fiat Lancia Dodge Town Country minivan Frankfurt IAA

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..