FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

BMW 3-Serisi GT

06 Şubat 2013 12:50
BMW 3-Serisi GT
Tweet It! Facebook

“5-Serisi GT için çok büyük ve 3-Serisi Sedan'a küçük diyenlere, 3-Serisi GT... 3 serisi ile aynı motorlar ve arkadan itişe secenek AWD da var!..”

Aslında aileler için çok daha iyi bir konfor sunacak olan 3-Serisi GT, normal 3'lerdeki tüm motor seçeneklerini taşıyacak. Diğer yanda xDrive dört çekerli seçeneği de olacak olan arkadan itişli 3-Serisi GT, 5-Serisi GT için büyük diyenlere göz kırpıyor...

3-Serisi Coupe, Cabrio ve Sedan formlarının nasıl sportif olduğunu biliyoruz... 3-Serisi GT ise, daha ağır başlı, daha sakin kullanım isteyenlere BMW'nin Orta Boy niteliklerini sunacak... 

3-Serisi GT, yüksek oturma pozisyonu, iki parçalı açılan bagaj kapağı ile 5-Serisi GT'leri andırsa da, daha derli toplu çizgileriyle (-Serisi GT'lerden daha "iyi" göründüğünü de itiraf edelim!.. Böylece 5-Serisi GT'lere göre çok daha fazla ilgi toplayacak... Fakat, 
sanıyoruz, Çin ve ABD gibi ülkelerdeki talep kadar, Avrupa ve "bura"larda bu 3-Serisi GT için büyük bir telaş yaşanmayacak!..Etiketler: BMW GT 3 3 serisi 3-Serisi Gran Turismo

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..