FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Bugatti Cenevre CANLI YAYIN

28 Şubat 2016 22:23
Bugatti Cenevre CANLI YAYIN
Tweet It! Facebook

“Ve Bugatti Chiron ilk kez sahneye çıktı!.. Dünyanın en hızlı otomobilinin dünya lansmanını naklen yayınladık!..”

1 Mart 2016 günü gerçekleşen Bugatti Cenevre Chiron lansmanının tekrarı aşağıda izlenebilir...

Etiketler: Bugatti Cenevre Chiron Genf Geneve motor show salon de l'auto auto salın

  diğer haberlerden

  Haber BaşlığıTarih

  Bebek Jaguar SUV'u

  Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

  İlk BMW Station Wagon

  İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

  B-SUV Savaşında Citroen

  Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

  İşte Hyundai Kona

  Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

  Yeni Opel SUV'u

  Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..

  Lamborghini Rekor Kırdı

  Ne bir hibrid, ne de Turbo!.. Safkan atmosferik bir V10 motorlu Lamborghini Huracán Performante, Porsche 918'i geçerek Nürburgring Nordschleife pist rekorunu kırdı!.. 6:52.01 !!!

  Range Rover Velar

  Land Rover, yeni modellerde hız kesmiyor! Şimdi de lüks serisine Evoque ve Range Rover Sport arasına Velar modelini getiriyor!..

  Bayburt Of Geçidi

  #EgeaDunyaTuru fotoğrafçısı Savaş Yılmaz, 41 bin kilometrelik Devr-i Alem macerasına başlamadan hemen önce, bir Ford Ranger ile, sadece Türkiye'nin değil dünyanın en zorlu dağ geçitlerinden biriyle mücadele etmişti...