FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

FASTandBOLD F-TYPE

12 Mayıs 2013 00:27
FASTandBOLD F-TYPE
Tweet It! Facebook

“Jaguar'ın yeniden sıçrayışı olarak en önemli yeni modeli F-TYPE, özel çekimlerimizle Türkiye'de sadece FB TV FAST&BOLD programıyla yayınlanıyor!.. Fakat, "Hızlı ve Cesur" sunumumuzda yer almayan, tüm çok özel F-TYPE "iş"lerini, Sizlerle burada www.CarsNews.TV ile paylaşmak istiyoruz...”

Jaguar, öncelikle Lana Del Rey'in "Burning Desire" şarkısı ile F-TYPE'ın "şevhet" dolu sürüşü hakkında fikir vermek istemişti!..

Ardından  Ridley Scott yapımı Damian Lewis'in oynadığı "desire" isimli kısa bir filmde, F-TYPE'ın safkan "İngiliz"liği hakkında iddiada bulundu...

Son olarak da, nasıl "arzulanan" bir otomobil olduğunu "Playmate of the Year" Raquel Pomplun'e ilk F-TYPE'lardan birinin verilmesiyle vurguladı!..

Diğer yanda, tam 6 aydır F-Type için yayınlanan "teaser"lar ise, sırasıyla aşağıdaki gibiydi:

Jaguar F-TYPE, tüm yorumlarımızla, FAST&BOLD programındaki ayrıntılı yayınımızın ardından tüm görselleriyle www.CarsNews.TV sayfalarında Sizlerle olacak!..

Etiketler: Jaguar F F-Type arzu heves tutku dilek hırs roadster desire FAST&BOLD hızlı cesur seksi

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..