FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

GT-R Efsanesinde Son Seviye

05 Mayıs 2013 16:18
GT-R Efsanesinde Son Seviye
Tweet It! Facebook

“Nissan GT-R için "yeterli değil" diyenler için 550 HP'lik yeni Track Edition'a ne dersiniz?!.. GT-R Track Edition ile Nissan, artık, caddecilikten çok pist yarışları seviyesiyle ilgileniyor. ”

GT-R Trac Edition'ın farklılıkları özel ayar suspansiyon, özel fren soğutma hava dolaşımı, karbon fiber hava girişlerine sahip ön spoyler ile başlıyor.
GT-R Track Edition'ın bir diğer değişikliği da, kullanılmayan arka koltuklarda göstermelik çok hafif kapitone kumaş matının tercihi...
Bir süper GT-R'da olması beklenen tüm donanım sunulurken, sadece Nissan'a özel kırmızı ve siyah Recaro koltuklarındaki deri ve kumaş kombinasyonu...
Sadece GT-R Track Edition'dn göreceğimiz, el yapımı karbon fiber arka kanat da, bir başka "özel"lik!..
Fakat, tüm bunların yanında 4.500 ila 6.000 devir arasında artık çok daha iyi tepki veren Twin Turbo V6 motorun maksimum gücünün de 550 HP'ye ulaştırılmış olması, asıl, heyecan veren haber!..
ABD'de 117.000USD fiyatla sunulmaya başlanan GT-R Track Edition, tüm dünya için sınırlı sayıra üretilmeye başlandı...

Etiketler: pure motorsports competition machine GT-R Nissan track edition

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..