FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

GT-R Efsanesinde Son Seviye

05 Mayıs 2013 16:18
GT-R Efsanesinde Son Seviye
Tweet It! Facebook

“Nissan GT-R için "yeterli değil" diyenler için 550 HP'lik yeni Track Edition'a ne dersiniz?!.. GT-R Track Edition ile Nissan, artık, caddecilikten çok pist yarışları seviyesiyle ilgileniyor. ”

GT-R Trac Edition'ın farklılıkları özel ayar suspansiyon, özel fren soğutma hava dolaşımı, karbon fiber hava girişlerine sahip ön spoyler ile başlıyor.
GT-R Track Edition'ın bir diğer değişikliği da, kullanılmayan arka koltuklarda göstermelik çok hafif kapitone kumaş matının tercihi...
Bir süper GT-R'da olması beklenen tüm donanım sunulurken, sadece Nissan'a özel kırmızı ve siyah Recaro koltuklarındaki deri ve kumaş kombinasyonu...
Sadece GT-R Track Edition'dn göreceğimiz, el yapımı karbon fiber arka kanat da, bir başka "özel"lik!..
Fakat, tüm bunların yanında 4.500 ila 6.000 devir arasında artık çok daha iyi tepki veren Twin Turbo V6 motorun maksimum gücünün de 550 HP'ye ulaştırılmış olması, asıl, heyecan veren haber!..
ABD'de 117.000USD fiyatla sunulmaya başlanan GT-R Track Edition, tüm dünya için sınırlı sayıra üretilmeye başlandı...

Etiketler: pure motorsports competition machine GT-R Nissan track edition

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Küçük Volkswagen T-Roc

Küçük VW SUV'u T-Roc naklen dünya prömiyeri gerçekleştiriyor!

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.