FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Jeep Moab Safari 2013

30 Mart 2013 01:17
Jeep Moab Safari 2013
Tweet It! Facebook

“Herkes otomobil fuarlarında konseptlerini sergilerken, Jeep "doğal ortam"ı kayalık ve kumulların üzerinde yeni kavram araçlarını göstriyor ve hatta en sert şekilde deniyor!”

2013 yılının Mart ayının son haftası, tüm otomobil markaları, New York, Bangkok ve Seoul otomobil fuarlarıyla meşgulken; Jeep, Moab'a gitti ve geleneksel Paskalya Yortusu gezisini düzenledi.
2013 için hazırlanan konseptlerinin maksimum kapasitelerini deneyen Jeep, Grand Cherokee Trailhawk II, Wrangler Mopar Recon, Wrangler Stitch, Wrangler Sand Trooper II, Wrangler Flattop ve Wrangler Slim prototiplerinin tüm hünerlerini herkese gösterdi!
Kayalar ve kumullar üzerinde geçen bu ağır OffRoad ile Jeep, gerçek arazicinin nasıl olması gerektiğini bir kez daha hatırlatıyordu!...
Aslında müthiş bir OffRoad gösterisi olmayan bu Moab Safari, Jeep için sadece bir gezinti! Fakat, böyle bir yol dışı gezmesini başka kaç OffRoad'çu olduğunu iddia eden marka yapabilir ki?..
Videoda Jeep baş tasarımcısı Mark Allen, Jeep Pazarlama'dan Jim Morrison ve Mopar CEO'su Pietro Gorlier, Moab Safari'yi anlatıyorlar...

Etiketler: Jeep OffRoad hardcore Moab Safari arazi 4x4

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..