FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Jeep Moab Safari 2013

30 Mart 2013 01:17
Jeep Moab Safari 2013
Tweet It! Facebook

“Herkes otomobil fuarlarında konseptlerini sergilerken, Jeep "doğal ortam"ı kayalık ve kumulların üzerinde yeni kavram araçlarını göstriyor ve hatta en sert şekilde deniyor!”

2013 yılının Mart ayının son haftası, tüm otomobil markaları, New York, Bangkok ve Seoul otomobil fuarlarıyla meşgulken; Jeep, Moab'a gitti ve geleneksel Paskalya Yortusu gezisini düzenledi.
2013 için hazırlanan konseptlerinin maksimum kapasitelerini deneyen Jeep, Grand Cherokee Trailhawk II, Wrangler Mopar Recon, Wrangler Stitch, Wrangler Sand Trooper II, Wrangler Flattop ve Wrangler Slim prototiplerinin tüm hünerlerini herkese gösterdi!
Kayalar ve kumullar üzerinde geçen bu ağır OffRoad ile Jeep, gerçek arazicinin nasıl olması gerektiğini bir kez daha hatırlatıyordu!...
Aslında müthiş bir OffRoad gösterisi olmayan bu Moab Safari, Jeep için sadece bir gezinti! Fakat, böyle bir yol dışı gezmesini başka kaç OffRoad'çu olduğunu iddia eden marka yapabilir ki?..
Videoda Jeep baş tasarımcısı Mark Allen, Jeep Pazarlama'dan Jim Morrison ve Mopar CEO'su Pietro Gorlier, Moab Safari'yi anlatıyorlar...

Etiketler: Jeep OffRoad hardcore Moab Safari arazi 4x4

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..