FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Mercedes Cenevre CANLI YAYIN

28 Şubat 2016 21:53
Mercedes Cenevre CANLI YAYIN
Tweet It! Facebook

“Mercedes-Benz, Mercedes-Maybach, Mercedes-AMG, smart ve daha bir sürü sürprizle Yıldızlı Almanlar'ın Cenevre çıkarmasını yeniden izleyin!..”

2016 Cenevre fuarındaki Mercedes lansmanlarını bir kez daha izleyebilirsiniz. 

Cenevre fuarının 1 Mart sabahı açılışındaki Mercedes basın toplası ise aşağıda izlenebilir.

Etiketler: Mercedes AMG Maybach smart Cenevre 2016 Genf Geneve International Motor Show salon de l'auto

  diğer haberlerden

  Haber BaşlığıTarih

  Yeni Opel SUV'u

  Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..

  Lamborghini Rekor Kırdı

  Ne bir hibrid, ne de Turbo!.. Safkan atmosferik bir V10 motorlu Lamborghini Huracán Performante, Porsche 918'i geçerek Nürburgring Nordschleife pist rekorunu kırdı!.. 6:52.01 !!!

  Range Rover Velar

  Land Rover, yeni modellerde hız kesmiyor! Şimdi de lüks serisine Evoque ve Range Rover Sport arasına Velar modelini getiriyor!..

  Bayburt Of Geçidi

  #EgeaDunyaTuru fotoğrafçısı Savaş Yılmaz, 41 bin kilometrelik Devr-i Alem macerasına başlamadan hemen önce, bir Ford Ranger ile, sadece Türkiye'nin değil dünyanın en zorlu dağ geçitlerinden biriyle mücadele etmişti...

  Türkiye'de Yılın Otomobili

  Otomotiv Gazetecileri Derneği OGD tarafından ilki düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili TYO yarışmasının 2016 Birincisi, tüm zorlu rakiplerini geride bırakmayı başaran Skoda Superb olmuştu!..

  Daha Yeni Clio

  En büyük üretimi OYAK-Renault fabrikasında gerçekleşen Renault Clio, 4. neslinin en önemli makyajıyla yenilendi!.. Yepyeni full-LED Pure Vision farlarıyla 20 yıldır üretilen 13 Milyon Clio arasında, belki de en güzeli!..

  75. Yıl Jeep Kampı

  Dünyanın en büyük 4x4 markası Jeep, artık 75 Yaşında... Ve bu devasa OffRoad tutkusu ve tecrübesinin doğum günü de layıkıyla İspanya Pireneleri'nde kutlandı!..

  Müthiş F-PACE

  F-Pace ile Jaguar hem ilk SUV'sini yapıyor, hem de premium rakiplerine bu işi nasıl yapmaları gerektiğini öğretiyor!.. Hem sportif hem lüks hem de arazici nasıl bir arada olunabileceğini herkese gösteriyor!..