FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Polar Wrangler

02 Eylül 2013 17:32
Polar Wrangler
Tweet It! Facebook

“Jeep, Wrangler'ın sınırlı sayıda üretilecek Polar versiyonunu sadece Avrupa için üretmeye başlıyor.”

Jeep için "special edition" bir Wrangler Unlimited demek, en özel OffRoader'lardan biri demek!.. 
Çok özel Hydro Blue dış rengi, siyah kabin içi, 18 inçlik parlak siyah jantları, gövde rengi hard top ve en önemli kısımlarındaki Mopar aksesuarıyla Jeep Wrangler Unlimited Polar, ön çamurluklarındaki 78° S ve 106° E koordinatlarıyla Antartika'nın en soğuk köşesi Vostok'a, eksi 98.2 derecelik bir soğuğa da "gönderme" yapıyor!..

O kadar soğukta çalışması pek mümkün olmasa da, Wrangler'ların dayanıklılığı hakkında çok iyi bir fikir veren Jeep, bu modeli Avrupa'ya 2 ve 4 kapılı olarak getirecek. 200 HP ve 460 Nm'lik 2.8 lt CRD turbo dizel ve 5 ileri otomatik şanzımanlı versiyonunun 6 ileri manuel viteslisi ise 200 HP ve 410 Nm ayarlı olacak!..
Polar'ların hızlısı ise, V6 3.6 lt motorla 284 HP ve 347 Nm performansı 5 ileri otomatik şanzımanla dizginlenecek!..

Jeep Wrangler Unlimited Polar'ın standart donanımında cruise control, ısıtmalı ön koltuklar, deri direksiyon simidi, otomatik klima kontrolü, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu bulunurken, ön yan airbagler, 40GB HDD hafızalı 6.5 inç ekranlı Uconnect sistemi Polar Pack 1 paket opsiyonu da sunuluyor. 

Etiketler: Jeep Wrangler Polar 4x4 OffRoader OffRoad off-road FIAT Chrysler IAA Frankfurt

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..