FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Polar Wrangler

02 Eylül 2013 17:32
Polar Wrangler
Tweet It! Facebook

“Jeep, Wrangler'ın sınırlı sayıda üretilecek Polar versiyonunu sadece Avrupa için üretmeye başlıyor.”

Jeep için "special edition" bir Wrangler Unlimited demek, en özel OffRoader'lardan biri demek!.. 
Çok özel Hydro Blue dış rengi, siyah kabin içi, 18 inçlik parlak siyah jantları, gövde rengi hard top ve en önemli kısımlarındaki Mopar aksesuarıyla Jeep Wrangler Unlimited Polar, ön çamurluklarındaki 78° S ve 106° E koordinatlarıyla Antartika'nın en soğuk köşesi Vostok'a, eksi 98.2 derecelik bir soğuğa da "gönderme" yapıyor!..

O kadar soğukta çalışması pek mümkün olmasa da, Wrangler'ların dayanıklılığı hakkında çok iyi bir fikir veren Jeep, bu modeli Avrupa'ya 2 ve 4 kapılı olarak getirecek. 200 HP ve 460 Nm'lik 2.8 lt CRD turbo dizel ve 5 ileri otomatik şanzımanlı versiyonunun 6 ileri manuel viteslisi ise 200 HP ve 410 Nm ayarlı olacak!..
Polar'ların hızlısı ise, V6 3.6 lt motorla 284 HP ve 347 Nm performansı 5 ileri otomatik şanzımanla dizginlenecek!..

Jeep Wrangler Unlimited Polar'ın standart donanımında cruise control, ısıtmalı ön koltuklar, deri direksiyon simidi, otomatik klima kontrolü, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu bulunurken, ön yan airbagler, 40GB HDD hafızalı 6.5 inç ekranlı Uconnect sistemi Polar Pack 1 paket opsiyonu da sunuluyor. 

Etiketler: Jeep Wrangler Polar 4x4 OffRoader OffRoad off-road FIAT Chrysler IAA Frankfurt

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..