FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Süper Reklamlar

08 Şubat 2016 18:28
Süper Reklamlar
Tweet It! Facebook

“Super Bowl, Amerikan futbolunun süper kupası... Senede bir düzenleniyor ve dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından biri... Elbette, reklamcıların da en önemli "maç"ı!.. En iyi otomobil reklamlarının da savaş alanı!..”

SuperBowl 50, 7 Şubat gecesi California Santa Clara Levi's Stadyum'unda Denver Broncos'un Carolina Panthers'i farklı şekilde yenmesiyle sonuçlandı...

Açılıştaki Lady Gaga şaşırtıcı, maç güzel, organizasyon müthiş, devre arası Beyonce, Bruno Mars ve Coldplay'in konserleri de harika, ama asıl duraklama ve aralarda gösterilen reklamlar, harika!..

30 saniyesi 5 Milyon USD olan bu reklamlarla, markalar ve ajansları adeta meydan savaşına çıkıyor ve en iyi "iş"i ortaya çıkarmak için büyük bir mücadeleye giriyorlar...

İşte Sizlere "otomobil" başlığındaki Super Bowl 50 yayınından en iyi reklamlar:

Jeep 75. Yıl özel reklamları:

Tedarikçiler de #SB50 reklam furyasında

Opel Cascada

Toyota yeni Prius

KIA

Alkollü araç kullanma!

MINI

Honda Ridgeline

Acura NSX

Hyundai reklamları

Ve Audi

Etiketler: Super Bowl superbowl SB50 NFL American football Broncos Panthers automobile otomobil reklam reklamları ad advertising commercials America Amerikan USA ABD Hyundai Jeep Kia Buick Honda Audi MINI Budweiser Acura

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Küçük Volkswagen T-Roc

Küçük VW SUV'u T-Roc naklen dünya prömiyeri gerçekleştiriyor!

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.