FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Süper Reklamlar

08 Şubat 2016 18:28
Süper Reklamlar
Tweet It! Facebook

“Super Bowl, Amerikan futbolunun süper kupası... Senede bir düzenleniyor ve dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından biri... Elbette, reklamcıların da en önemli "maç"ı!.. En iyi otomobil reklamlarının da savaş alanı!..”

SuperBowl 50, 7 Şubat gecesi California Santa Clara Levi's Stadyum'unda Denver Broncos'un Carolina Panthers'i farklı şekilde yenmesiyle sonuçlandı...

Açılıştaki Lady Gaga şaşırtıcı, maç güzel, organizasyon müthiş, devre arası Beyonce, Bruno Mars ve Coldplay'in konserleri de harika, ama asıl duraklama ve aralarda gösterilen reklamlar, harika!..

30 saniyesi 5 Milyon USD olan bu reklamlarla, markalar ve ajansları adeta meydan savaşına çıkıyor ve en iyi "iş"i ortaya çıkarmak için büyük bir mücadeleye giriyorlar...

İşte Sizlere "otomobil" başlığındaki Super Bowl 50 yayınından en iyi reklamlar:

Jeep 75. Yıl özel reklamları:

Tedarikçiler de #SB50 reklam furyasında

Opel Cascada

Toyota yeni Prius

KIA

Alkollü araç kullanma!

MINI

Honda Ridgeline

Acura NSX

Hyundai reklamları

Ve Audi

Etiketler: Super Bowl superbowl SB50 NFL American football Broncos Panthers automobile otomobil reklam reklamları ad advertising commercials America Amerikan USA ABD Hyundai Jeep Kia Buick Honda Audi MINI Budweiser Acura

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..