FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Turbo ve Chevrolet Camaro

08 Şubat 2013 18:18
Turbo ve Chevrolet Camaro
Tweet It! Facebook

“COPO Camaro'ların zirvesi, salyangoz "Turbo" için hazırlanmış... Otomobil tutkunlarının keyifle izleyeceği yeni DreamWorks 3D işini izlemek için sabırsızlanıyoruz...”

DreamWorks'ün yeni sevimli kahramanı Turbo isimli "salyangoz"un son animasyon filminin tanıtımları için özel olarak hazırlanmış "Turbo" Camaro, Chicago Auto Show'da sahneye çıktı!..
19 Temmuz'da vizyona girecek bu film için Chevrolet, bir Camaro ZL1'i almış, özel yapım bir ön splitter ve dev bir arka kanat ile aracın tasarımını biraz değiştirmiş... Bayilerden sipariş edilemeyen çok özel yapım, yani fabrika modifikasyonlu araçları hazırlayan (Central Office Production Option) COPO'nun en yeni Camaro'sunun motor kaputunun altında 700 beygir gücünden daha yüksek performans sunacak bir SuperCharger V8 olduğunu da hatırlatmamız gereken sadece adı turbo olan bu çılgın Camaro'nun şanzımanı yine de otomatik bırakılmış. 
24 inçlik dev arka lastikleri, çift çıkışlı soba borusu gibi duran 5 inçlik dev egzost çıkışları da, "Turbo" Camaro'nun göz kamaştıran detayları... Ayarlanabilir ön suspansiyonu ve özel sertlikteki arka suspansiyonuyla, ani kalkışlar için geliştirilmiş "Turbo" Camaro, vinil krom gövde kaplaması ve LED ışıklarının önlerde çok renkli halo efektine sahip olmasıyla, "Turbo" filminin tanıtımı için tam olarak süslenebilmiş.


Etiketler: DreamWorks film Turbo Camaro Chevrolet GM COPO Chicago

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..