FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Üstsüz Yeni Camaro

24 Haziran 2015 23:48
Üstsüz Yeni Camaro
Tweet It! Facebook

“Ford Mustang gibi downsizing motoru da olacak olan yeni Camaro Convertible, özellikle yeni tasarımıyla eski Amerikancılarından başka yeni Avrupalı müşterilerin de kalbini çalacak!..”

Yeni Chevrolet Camaro Convertible, selefine göre 91 kg daha hafif olarak yollara çıkıyor.

Elektrikli açılıp kapanan yeni Camaro Convertible, kumaş tavanını 48 km/h hıza kadar açıp kapatabiliyor...

Efsanevi Chevrolet Camaro'nun bu en yeni Convertible şeklindeki sürpriz ise, tavanı uzaktan kumanda ile de açıp kapatabilmeniz... 

Yeni Mustang'lerdeki gibi downsizing gerçekleştirilmiş yeni Camaro Convertible, kaputunun altında 275 beygirlik 400 Nm'lik 2.0 litrelik motora da sahip... Fakat, 335 beygirlik 385 Nm tork üretebilen 3.6 litrelik V6 motoru ise asıl gücünü oluşturacak... 

Camaro Convertible'ın SS versiyonu ise büyük 6.2 litrelik motoruyla 455 beygir gücü ve 617 Nm'lik maksimum tork ile lastiklerini yakacak!..

Etiketler: Chevrolet Camaro Convertible American Cabrio üstsüz SS Amerikan keyif topless

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..