FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Üstsüz Yeni Camaro

24 Haziran 2015 23:48
Üstsüz Yeni Camaro
Tweet It! Facebook

“Ford Mustang gibi downsizing motoru da olacak olan yeni Camaro Convertible, özellikle yeni tasarımıyla eski Amerikancılarından başka yeni Avrupalı müşterilerin de kalbini çalacak!..”

Yeni Chevrolet Camaro Convertible, selefine göre 91 kg daha hafif olarak yollara çıkıyor.

Elektrikli açılıp kapanan yeni Camaro Convertible, kumaş tavanını 48 km/h hıza kadar açıp kapatabiliyor...

Efsanevi Chevrolet Camaro'nun bu en yeni Convertible şeklindeki sürpriz ise, tavanı uzaktan kumanda ile de açıp kapatabilmeniz... 

Yeni Mustang'lerdeki gibi downsizing gerçekleştirilmiş yeni Camaro Convertible, kaputunun altında 275 beygirlik 400 Nm'lik 2.0 litrelik motora da sahip... Fakat, 335 beygirlik 385 Nm tork üretebilen 3.6 litrelik V6 motoru ise asıl gücünü oluşturacak... 

Camaro Convertible'ın SS versiyonu ise büyük 6.2 litrelik motoruyla 455 beygir gücü ve 617 Nm'lik maksimum tork ile lastiklerini yakacak!..

Etiketler: Chevrolet Camaro Convertible American Cabrio üstsüz SS Amerikan keyif topless

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Küçük Volkswagen T-Roc

Küçük VW SUV'u T-Roc naklen dünya prömiyeri gerçekleştiriyor!

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.