FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Üstsüz Yeni Camaro

24 Haziran 2015 23:48
Üstsüz Yeni Camaro
Tweet It! Facebook

“Ford Mustang gibi downsizing motoru da olacak olan yeni Camaro Convertible, özellikle yeni tasarımıyla eski Amerikancılarından başka yeni Avrupalı müşterilerin de kalbini çalacak!..”

Yeni Chevrolet Camaro Convertible, selefine göre 91 kg daha hafif olarak yollara çıkıyor.

Elektrikli açılıp kapanan yeni Camaro Convertible, kumaş tavanını 48 km/h hıza kadar açıp kapatabiliyor...

Efsanevi Chevrolet Camaro'nun bu en yeni Convertible şeklindeki sürpriz ise, tavanı uzaktan kumanda ile de açıp kapatabilmeniz... 

Yeni Mustang'lerdeki gibi downsizing gerçekleştirilmiş yeni Camaro Convertible, kaputunun altında 275 beygirlik 400 Nm'lik 2.0 litrelik motora da sahip... Fakat, 335 beygirlik 385 Nm tork üretebilen 3.6 litrelik V6 motoru ise asıl gücünü oluşturacak... 

Camaro Convertible'ın SS versiyonu ise büyük 6.2 litrelik motoruyla 455 beygir gücü ve 617 Nm'lik maksimum tork ile lastiklerini yakacak!..

Etiketler: Chevrolet Camaro Convertible American Cabrio üstsüz SS Amerikan keyif topless

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..