FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Volkswagen Cenevre CANLI YAYIN

28 Şubat 2016 22:01
Volkswagen Cenevre CANLI YAYIN
Tweet It! Facebook

“Volkswagen Grubu Audi, quattro, Ducati, VW, Ticari, Seat, Skoda, Bugatti, Lamborghini ve Porsche markalarıyla Cenevre fuarı öncesi düzenlediği özel gece ile emisyon problemlerini bakalım nasıl unutturmaya çalışmış?..”

29 Şubat akşamı gerçekleşen VWGrubu gecesi naklen yayınının tekrarını burada izleyebilirsiniz!..

2016 VW Grup mottosu: Get Closer. New Perspectives

Ayrıca 1 Mart sabahı fuar salonlarından da Volkswagen marka lansmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Etiketler: Volkswagen Grup Audi quattro Ducati VW Ticari Seat Skoda Bugatti Lamborghini Porsche Genf Cenevre Nutzfahrzeuge

  diğer haberlerden

  Haber BaşlığıTarih

  B-SUV Savaşında Citroen

  Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

  İşte Hyundai Kona

  Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

  Yeni Opel SUV'u

  Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..

  Lamborghini Rekor Kırdı

  Ne bir hibrid, ne de Turbo!.. Safkan atmosferik bir V10 motorlu Lamborghini Huracán Performante, Porsche 918'i geçerek Nürburgring Nordschleife pist rekorunu kırdı!.. 6:52.01 !!!

  Range Rover Velar

  Land Rover, yeni modellerde hız kesmiyor! Şimdi de lüks serisine Evoque ve Range Rover Sport arasına Velar modelini getiriyor!..

  Bayburt Of Geçidi

  #EgeaDunyaTuru fotoğrafçısı Savaş Yılmaz, 41 bin kilometrelik Devr-i Alem macerasına başlamadan hemen önce, bir Ford Ranger ile, sadece Türkiye'nin değil dünyanın en zorlu dağ geçitlerinden biriyle mücadele etmişti...

  Türkiye'de Yılın Otomobili

  Otomotiv Gazetecileri Derneği OGD tarafından ilki düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili TYO yarışmasının 2016 Birincisi, tüm zorlu rakiplerini geride bırakmayı başaran Skoda Superb olmuştu!..

  Daha Yeni Clio

  En büyük üretimi OYAK-Renault fabrikasında gerçekleşen Renault Clio, 4. neslinin en önemli makyajıyla yenilendi!.. Yepyeni full-LED Pure Vision farlarıyla 20 yıldır üretilen 13 Milyon Clio arasında, belki de en güzeli!..