FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Volkswagen Cenevre CANLI YAYIN

28 Şubat 2016 22:01
Volkswagen Cenevre CANLI YAYIN
Tweet It! Facebook

“Volkswagen Grubu Audi, quattro, Ducati, VW, Ticari, Seat, Skoda, Bugatti, Lamborghini ve Porsche markalarıyla Cenevre fuarı öncesi düzenlediği özel gece ile emisyon problemlerini bakalım nasıl unutturmaya çalışmış?..”

29 Şubat akşamı gerçekleşen VWGrubu gecesi naklen yayınının tekrarını burada izleyebilirsiniz!..

2016 VW Grup mottosu: Get Closer. New Perspectives

Ayrıca 1 Mart sabahı fuar salonlarından da Volkswagen marka lansmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Etiketler: Volkswagen Grup Audi quattro Ducati VW Ticari Seat Skoda Bugatti Lamborghini Porsche Genf Cenevre Nutzfahrzeuge

  diğer haberlerden

  Haber BaşlığıTarih

  Lamborghini Rekor Kırdı

  Ne bir hibrid, ne de Turbo!.. Safkan atmosferik bir V10 motorlu Lamborghini Huracán Performante, Porsche 918'i geçerek Nürburgring Nordschleife pist rekorunu kırdı!.. 6:52.01 !!!

  Range Rover Velar

  Land Rover, yeni modellerde hız kesmiyor! Şimdi de lüks serisine Evoque ve Range Rover Sport arasına Velar modelini getiriyor!..

  Bayburt Of Geçidi

  #EgeaDunyaTuru fotoğrafçısı Savaş Yılmaz, 41 bin kilometrelik Devr-i Alem macerasına başlamadan hemen önce, bir Ford Ranger ile, sadece Türkiye'nin değil dünyanın en zorlu dağ geçitlerinden biriyle mücadele etmişti...

  Türkiye'de Yılın Otomobili

  Otomotiv Gazetecileri Derneği OGD tarafından ilki düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili TYO yarışmasının 2016 Birincisi, tüm zorlu rakiplerini geride bırakmayı başaran Skoda Superb olmuştu!..

  Daha Yeni Clio

  En büyük üretimi OYAK-Renault fabrikasında gerçekleşen Renault Clio, 4. neslinin en önemli makyajıyla yenilendi!.. Yepyeni full-LED Pure Vision farlarıyla 20 yıldır üretilen 13 Milyon Clio arasında, belki de en güzeli!..

  75. Yıl Jeep Kampı

  Dünyanın en büyük 4x4 markası Jeep, artık 75 Yaşında... Ve bu devasa OffRoad tutkusu ve tecrübesinin doğum günü de layıkıyla İspanya Pireneleri'nde kutlandı!..

  Müthiş F-PACE

  F-Pace ile Jaguar hem ilk SUV'sini yapıyor, hem de premium rakiplerine bu işi nasıl yapmaları gerektiğini öğretiyor!.. Hem sportif hem lüks hem de arazici nasıl bir arada olunabileceğini herkese gösteriyor!..

  Daha Dinamik Giulietta

  Alfa Romeo Giulietta TCT otomatik şanzımanlı yeni 1.6 JTDM 120 HP turbo dizel motorlu ve tüm seride mevcut durumda olan Uconnect sistemiyle, artık sadece yollarda değil pazarda da daha dinamik!