FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Ve Yeni Duster

28 Ağustos 2013 11:24
Ve Yeni Duster
Tweet It! Facebook

“Ve karşımızda "tazelenen" Dacia Duster!.. Fakat, yenilikler ilk bakışta değil, özellikle detaylarda fark ediliyor!..”

Dacia Duster, sadece Türkiye'de değil, gelişmiş Avrupa'da bir fenomen oldu... İngiltere'de bile herkes, "bu fiyata böyle mantıklı bir araç yok" diyor...

Ve, yaşam ömrünün tam yarısında Dacia Duster, fazla bekletmeden, ilk makyajını yaptı... Tam bir estetik operasyon olmasa da, biraz güzelleşen Romen Duster, değiştirilen ön "yüz"ündeki yeni panjurunun üstündeki iki krom şerit, bu popüler Dacia'nın trafikte çok daha kolay tanınmasını sağlayacak!..
Yenilenmiş hava girişleri ve çok daha dikkat çekici yapılmış yeni farları ve içlerindeki LED gündüz ışıkları da yeni ön "yüz"ün "yeni" öğeleri olmuş... 
Yepyeni tavan raylarının çıtalı destekleri ve 16 inçlik "Dark Metal" jantların üstündeki "mud & snow" lastikler ise, gerçekten pahalı 4x4'ler kadar gösterişli duruyor...

110 HP'lik 1.6 lt benzinli motorunun yerine belki yeni bir 1.2 lt 120 HP Turbo benzinli motora da kavuşacak olan 2014 Dacia Duster,  kromaj suslemeleri, parlak egzost ucu ve yeniden tasarlanmış logolarıyla, eskisinden biraz daha pahalı olabilir!..

Etiketler: Dacia IAA Frankfurt Duster 2014 4x4 offRoader AutoBest

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..