FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Detroit Made

16 Eylül 2014 22:07
Detroit Made
Tweet It! Facebook

“Bob Seger'in yeni parçası "Detroit Made" tam bir Amerikan klasikleri şöleni!.. Woodward Dream Cruise ve Detroit otomobillerine saygıyla!..”

Bir düşünün otomotivin en büyük şehri Detroitlisiniz!..
Ve ekonomi, bazen yaşam şartlarını çok zorluyor!..
Fakat, tüm aileniz gibi Siz de "otomobilci"siniz!..
Müzisyen bile olsanız, "otomobil" tutkunuz,
hiç bitmez!.. Bob Seger gibi...

Motor City "rocker" ve otomobil tutkunu Bob Seger, 14 Ekim 2014 günü yeni albümü “Ride Out”u çıkaracak!.. Şarkıcı ve söz yazarı Seger'in yeni albümünün ilk single'ı Detroit Made* ise, bugün çıktı!..
Neden CarsNews.TV'de böyle bir haber yapıyoruz, sorulanızın cevabı ise hazır: Öncelikle, klasik Amerikan tutkunuyuz!... Ayrıca, otomotivin en büyük merkezi Detroit'in Büyük Üçlüsü, Ford, GM ve Chrysler ile ilgili herşey bizim için haberdir... Ve, son olarak da bu klipteki Woodward Dream Cruise buluşması görüntüleri, sadece CarsNews.TV'de yer alabilir!..

“Detroit Made” şarkısı ise Motor City'yi, Woodward'ta bir aşağı bir yukarı turlayan "muscle car"ları anlatıyor!..
Cuma akşamı kız arkadaşınızı otomobile "atarsınız" ve gezmeye başlarsınız!..
Tüm geçimini otomotiv ile sağlayan dev bir şehirde başka ne yapılabilir ki?..
Klibin tüm gerçek görüntülerinin bu yılki Ağustos'un üçüncü Cumartesi 3.000 aracın katıldığı Woodward Dream Cruise'de çekilmiş olması ve burada "Big Three'nin neredeyse tüm klasiklerinin izlenebilmesi ise, başka "bonus"lar!..
Dikkatli baktığınızda efsanevi "hot rod'lar, 6 metrelik "Detroit made, duece and a quarter, babe" diye anılan 1960'ların Buick Electra'sını bile görebileceğiniz bu klibi keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyoruz...

Bu arada “Ride Out”, Seger’in 17'nci stüdyo albümü... Bundan önce 2006’da “Face the Promise” albümünü arşivimize koymuştuk...

Etiketler: Bob Seger Detroit Made Motor City Electra Woodward Dream Cruise Woodward hot rod klasik classic Ford Chrysler Buick Cadillac Lincoln Chevrolet Saturn Pontiac AMC Corvette Firebird Detriot Amerikan American Thunderbird GTO Challenger Charger HEMI

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Küçük Volkswagen T-Roc

Küçük VW SUV'u T-Roc naklen dünya prömiyeri gerçekleştiriyor!

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..