FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Figuran Otomobiller

20 Eylül 2014 03:25
Figuran Otomobiller
Tweet It! Facebook

“Filmlerde, dizilerde, müzik videolarında insan oyuncuların yanında hep makina otomobiller var!.. Bu sayfada, Sizler için seçtiğimiz 11 klip ve içlerindeki otomobilleri izleyeceksiniz...”

'79 Ford LTD in "Sabotage" / Beastie Boys

'65 Ford Mustang in "Black Sunshine" / White Zombie

'73 Dodge Charger in "Grave Gravity" / The Verve

'69 Chevrolet Camaro in "Stylo" / Gorillaz

'70 Pontiac GTO & Hot-Rod friends in "Pedal to the Metal" / Kazzer

'70 Dodge Challenger in "Show me How to Live" / Audioslave

Porsche 911 Carrera in "White Knuckle Ride" / Jamiroquai

Chevy Impala in "Still D.R.E." / Dr. Dre with Snoop Dogg

'79 Jaguar XJ in "Here I go Again" / Whitesnake

BMW 3-Series in "Bad Girls" / M.I.A.

Chevrolet Aveo in 'Needing/Getting" / OK Go

Bazen müzikler için otomobil kullanıldı, bazen de otomobiller için müzik yapıldı...
Fakat müziğin ritmi ile otomobillerin temposu birbirlerine çok yakıştı...

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Bob Seger'in son parçası "Detroit Madein ardından; bu seferlik çok farklı türlerden seçtiğimiz 11 "otomobilli" müzik klibini keyifle seyretmenizi ve otomobil tutkusuna farklı bir lezzet katmanızı rica ediyoruz...

Elbette, daha yüzlerce "otomobilli" müzik klibi var... Hatta "otomobilli" sinema müzikalleri bile çekildi...
Zaman içinde en güzellerini Sizlerle izlemeye devam edeceğiz... CarsNews.TV ile !..

Etiketler: Car-Centric music Müzik klip video MTV Virgin NRJ Carnival MCM VH1 Power Number1 otomobil Sony Atlantic Emi Ford Dodge BMW Pontiac Chevrolet Porsche Chevy Jaguar rock R&B metal rap soul blues jazz pop

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Range Rover Yenilendi!

Lüks SUV kavramının yaratıcısı Range Rover, 50 yıllık birikiminin zirvesinde 2018'e kompakt Velar modelinden aşık olduğumuz ultra modern özellikler ve çok farklı konfor yenilikleriyle giriyor...

Velar Hikayesi

Land Rover, yeni Range Rover Velar ile "daha fazla otomobil" olan yepyeni bir CrossOver yarattı... Fakat, Velar'ı daha iyi anlamak için önce, Range Rover'ın tarihine bakalım mı?..

Port Bagajla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Yaz aylarında arabayla yapılan yolculuklar artar, yollarda ağzına kadar eşyayla dolu araçlar daha sık görülür. Çoğunluğu tatil yolunda olan bu araç sakinleri, kimi zaman bagaja ya da arka koltuğa sığmayan eşyalarını port bagaj yardımıyla beraberlerinde götürürler. Bu yazımızda, aracın ekstra yük taşıması için birebir olan port bagajla seyahat ederken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değineceğiz.

Bebek Jaguar SUV'u

Spor otomobillerden ilham alan tasarımı ile yeni kompakt Jaguar SUV modeli E-PACE, elektrikli I-PACE öncesinde ve F-PACE sonrasında PACE ailesinin en yeni üyesi!..

İlk BMW Station Wagon

İlk Station Wagon BMW, 1987 E30 Touring mi? Yoksa 1984'te Max Raisböck'ün yaptığı 323i Station mı? O zaman BMW Touring modellerinin 40.Yıl kutlaması, 3 yıl önce yapılmalı mıydı?..

B-SUV Savaşında Citroen

Küçük Sınıf SUV görünümlü otomobillerin trendi artık zirveye ulaştı... Yeni Citroen C3 Aircross da, bu popüler segmentin en sevimli seçeneklerinden biri olacak!..

İşte Hyundai Kona

Hyundai, B-SUV yani Küçük Sınıf SUV pazarına müthiş iddialı bir yeni model hazırladı!.. Kona ismindeki bu yepyeni model, Nissan Juke'un tam karşısına çıkıyor ve hatta 4x4 seçeneğiyle arazide bir adım bile öne geçiyor!..

Yeni Opel SUV'u

Crossland X'in bir büyüğü Opel Grandland X, nihayet yüzünü gösterdi!.. Fransız kardeşleri 2008 ile 3008 arasındaki farktan çok daha fazlasına sahip olan bu Alt Orta Boy Opel SUV, özellikle tasarımıyla tipik bir Alman!..