FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Figuran Otomobiller

20 Eylül 2014 03:25
Figuran Otomobiller
Tweet It! Facebook

“Filmlerde, dizilerde, müzik videolarında insan oyuncuların yanında hep makina otomobiller var!.. Bu sayfada, Sizler için seçtiğimiz 11 klip ve içlerindeki otomobilleri izleyeceksiniz...”

'79 Ford LTD in "Sabotage" / Beastie Boys

'65 Ford Mustang in "Black Sunshine" / White Zombie

'73 Dodge Charger in "Grave Gravity" / The Verve

'69 Chevrolet Camaro in "Stylo" / Gorillaz

'70 Pontiac GTO & Hot-Rod friends in "Pedal to the Metal" / Kazzer

'70 Dodge Challenger in "Show me How to Live" / Audioslave

Porsche 911 Carrera in "White Knuckle Ride" / Jamiroquai

Chevy Impala in "Still D.R.E." / Dr. Dre with Snoop Dogg

'79 Jaguar XJ in "Here I go Again" / Whitesnake

BMW 3-Series in "Bad Girls" / M.I.A.

Chevrolet Aveo in 'Needing/Getting" / OK Go

Bazen müzikler için otomobil kullanıldı, bazen de otomobiller için müzik yapıldı...
Fakat müziğin ritmi ile otomobillerin temposu birbirlerine çok yakıştı...

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Bob Seger'in son parçası "Detroit Madein ardından; bu seferlik çok farklı türlerden seçtiğimiz 11 "otomobilli" müzik klibini keyifle seyretmenizi ve otomobil tutkusuna farklı bir lezzet katmanızı rica ediyoruz...

Elbette, daha yüzlerce "otomobilli" müzik klibi var... Hatta "otomobilli" sinema müzikalleri bile çekildi...
Zaman içinde en güzellerini Sizlerle izlemeye devam edeceğiz... CarsNews.TV ile !..

Etiketler: Car-Centric music Müzik klip video MTV Virgin NRJ Carnival MCM VH1 Power Number1 otomobil Sony Atlantic Emi Ford Dodge BMW Pontiac Chevrolet Porsche Chevy Jaguar rock R&B metal rap soul blues jazz pop

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..

Müthiş Berlingo

En yeni Citroen tasarımıyla baştan aşağı yenilenen Berlingo, özellikle MultiSpace haliyle artık binek otomobillerden farksız, bir ticari LCV olmasına rağmen adeta konforlu bir MPV...

Mercedes X

Güçlü suspansiyon ve hava kanallı ön ve arka disk frenleri, Off-Road dışında da kullanıcısına iyi bir asfalt sürüş performansı sunan Mercedes-Benz’in ilk Pick-Up aracı X-Klasse, rakiplerine karşı "yıldız" farkına sahip.

Yeni Mercedes A

Mercedes W177 kasa 4. nesil yeni A-Klasse ile premium C-segmentinde rakiplerini sollamaya çalışıyor...

McLaren Senna

Ayrton Senna ismini dünyada sadece Honda ya da McLaren kullanabilirdi… McLaren önce davrandı ve normal yollarda kullanılabilecek yepyeni pist yarışları tekniğine sahip 800HP 800Nm'lik otomobiline “Senna” ismini verdi!..

Süper SUV Lamborghini Urus

Süper SUV nasıl olabilirdi?.. Otomotiv literatürüne yeni bir model tiplemesi giriyor.. SSUV, SuperSUV!.. Lamborghini, uzun süredir çok konuşulan aşırı hızlı CrossOver'ını ortaya çıkararak, Ferrari ve Aston Martin, hatta McLaren'in de bu yolda ilerleyeceği kapıyı açıyor!..