FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Süper Reklamlar

08 Şubat 2016 18:28
Süper Reklamlar
Tweet It! Facebook

“Super Bowl, Amerikan futbolunun süper kupası... Senede bir düzenleniyor ve dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından biri... Elbette, reklamcıların da en önemli "maç"ı!.. En iyi otomobil reklamlarının da savaş alanı!..”

SuperBowl 50, 7 Şubat gecesi California Santa Clara Levi's Stadyum'unda Denver Broncos'un Carolina Panthers'i farklı şekilde yenmesiyle sonuçlandı...

Açılıştaki Lady Gaga şaşırtıcı, maç güzel, organizasyon müthiş, devre arası Beyonce, Bruno Mars ve Coldplay'in konserleri de harika, ama asıl duraklama ve aralarda gösterilen reklamlar, harika!..

30 saniyesi 5 Milyon USD olan bu reklamlarla, markalar ve ajansları adeta meydan savaşına çıkıyor ve en iyi "iş"i ortaya çıkarmak için büyük bir mücadeleye giriyorlar...

İşte Sizlere "otomobil" başlığındaki Super Bowl 50 yayınından en iyi reklamlar:

Jeep 75. Yıl özel reklamları:

Tedarikçiler de #SB50 reklam furyasında

Opel Cascada

Toyota yeni Prius

KIA

Alkollü araç kullanma!

MINI

Honda Ridgeline

Acura NSX

Hyundai reklamları

Ve Audi

Etiketler: Super Bowl superbowl SB50 NFL American football Broncos Panthers automobile otomobil reklam reklamları ad advertising commercials America Amerikan USA ABD Hyundai Jeep Kia Buick Honda Audi MINI Budweiser Acura

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..