FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Ve Yeni Duster

28 Ağustos 2013 11:24
Ve Yeni Duster
Tweet It! Facebook

“Ve karşımızda "tazelenen" Dacia Duster!.. Fakat, yenilikler ilk bakışta değil, özellikle detaylarda fark ediliyor!..”

Dacia Duster, sadece Türkiye'de değil, gelişmiş Avrupa'da bir fenomen oldu... İngiltere'de bile herkes, "bu fiyata böyle mantıklı bir araç yok" diyor...

Ve, yaşam ömrünün tam yarısında Dacia Duster, fazla bekletmeden, ilk makyajını yaptı... Tam bir estetik operasyon olmasa da, biraz güzelleşen Romen Duster, değiştirilen ön "yüz"ündeki yeni panjurunun üstündeki iki krom şerit, bu popüler Dacia'nın trafikte çok daha kolay tanınmasını sağlayacak!..
Yenilenmiş hava girişleri ve çok daha dikkat çekici yapılmış yeni farları ve içlerindeki LED gündüz ışıkları da yeni ön "yüz"ün "yeni" öğeleri olmuş... 
Yepyeni tavan raylarının çıtalı destekleri ve 16 inçlik "Dark Metal" jantların üstündeki "mud & snow" lastikler ise, gerçekten pahalı 4x4'ler kadar gösterişli duruyor...

110 HP'lik 1.6 lt benzinli motorunun yerine belki yeni bir 1.2 lt 120 HP Turbo benzinli motora da kavuşacak olan 2014 Dacia Duster,  kromaj suslemeleri, parlak egzost ucu ve yeniden tasarlanmış logolarıyla, eskisinden biraz daha pahalı olabilir!..

Etiketler: Dacia IAA Frankfurt Duster 2014 4x4 offRoader AutoBest

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..