FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Antartika Panda'sı

02 Eylül 2013 19:08
Antartika Panda'sı
Tweet It! Facebook

“Fiat Panda 4x4'lerinin 30. Yılı için, belki de üretilmiş en iyi Panda, Panda 4x4 Antartica ismiyle yollara çıkıyor.”

The Panda 4x4 Antartica, Panda 4x4'lerin 30. Yıl anısına hazırlanmış.
Panda'ların Rock versiyonu üstüne süslenmiş olan 4x4 Antartica, Jeep Wrangler Unlimited Polar "hava"sında düşünülmüş.
İki renkli dış gövdesi ve turuncu dış aynalarının yanında özel logoları ve 15 inçlik jantlarıyla Panda 4x4 Antartica, gerçekten güzel görünüyor. 


Kabin içinde de gri ve turuncu döşemelerin dikkat çektiği bu dört çekerli Panda'nın ekonomi ustası 0.9 litrelik TwinAir Turbo motorundaki 85 HP ve 1.3 litrelik MultiJet II dizel seçeneğindeki 75 HP ise, hafif gövdesi için fazlasıyla yeterli görünüyor.
The Panda 4x4 Antartica, bence ilk fırsatta Türkiye'ye de gelmeli!..

Etiketler: Fiat Panda 4x4 Antartica IAA Frankfurt

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..