FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Avrupa Taraf'ı

02 Mart 2015 16:49
Avrupa Taraf'ı
Tweet It! Facebook

“Aston Martin, sadece Orta Doğulu zenginler için geliştirdiği ultra lüks sedan "Taraf" modelini, Avrupa için de üreteceğini açıkladı...”

Aston Martin, zengin Araplar için hazırladığı Lagonda Taraf'ını Avrupalı sosyeteyle de paylaşacağını duyurdu... Ayrıca Güney Afrika ile İngiltere pazarları için sağdan direksiyonlu şeklini de üretecek olan Aston Martin, böylece Lagonda markasının yeniden doğuşunu da müjdeliyor!..

İddia ise "the finest of the fast cars", yani hızlı otomobillerin en zarifi...

2014'ün sonuna doğru ilk Orta Doğulu müşterilere teslim edilen Taraf, toplamda sadece 200 adet üretilecek!..

6.0 litrelik V12 motoruyla 557.44 beygir gücünde olarak 281 km/h'lik maksimum hıza sahip olan modern zamanların ilk Lagonda süper sedan'ı, Aston Martin'in Q kişiselleştirme departmanınca elde üretiliyor... 

Yarış otomobilleri tekniğine sahip karbon fiber gövdesi, Bentley ve Rolls-Royce seviyesindeki ultra lüks kabin içi materyaliyle yeni Lagonda, lüks otomobil meraklılarından çok koleksiyoncuların ilgisini çekiyor...

Lagonda Taraf hakkında ayrıntılı bilgileri, önceki CarsNews.TV haberlerimizde de bulabilirsiniz...

http://carsnews.tv/lagonda-geri-geldi

Etiketler: Aston Martin Lagonda Taraf ultra lüks luxury sedan super süper V12 British

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Gündelik McLaren

McLaren süper hafif ve kullanımı çok kolay bir GranTurismo yarattı... Tasarımı yine aşarı sportif gibi dursa da bu GT, aslında normal yollarda keyif çatmanız için fazlasıyla konforlu... Fakat, performans değerleri yine de baş döndürüyor!..

Golf 8

45 yıl önce ilk Golf üretilmeye başlanmış ve 20. Yüzyılın ikinci Halk Otomobili olmuştu... 1974'ten bu yana hem VW Grubu, hem de otomotiv endüstrisi çok değişti!.. Artık dijital çağa girdik ve Sekizinci Nesil Yeni Golf de artık neredeyse tümüyle dijital bir otomobil oluyor!.. Bu arada iki far arasındaki LED şerit, sadece GTE'lerde olacakmış... ‪#MildHybrid #eTSI motorlar 110, 140 ve 150HP olarak @volkswagen #Golf8 %10 daha az tüketecekmiş...‬ ‪204 ve 245HP’lik #PHEV #GolfGTE seçenekleriyle 5 tane elektriklendirilmiş #allnewgolf çıkacak!.. ‬ ‪TGI ise 130HP!‬ ‪NOx’u %80 azaltılmış dizel olarak 115 ve 150HP’lik iki TDI’ı olacak!‬

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..