FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Avrupalı Voyager S

02 Eylül 2013 21:06
Avrupalı Voyager S
Tweet It! Facebook

“Chrysler Town & Country S modelinin Lancia logolusu Voyager S, Amerikan konforunu Avrupa yollarına getiriyor...”

Lancia Voyager S'in sloganı "urban chic"... Dünyanın ilk Minivan'ının 2014 şeklinin Lancia logolu Avrupai versiyonu, modern şıklık ile sofistike stili birleştirmeye çalışıyor!..
Biraz pazarlama abartısı olsa da, parlak siyah panjuru ve 17 inçlik parlak siyah aluminyum alaşım jantlarıyla çok güzel görünen 2014 model Voyager S, konfor düşkünleri için hazırlanmış. 
Deri ve kumaş kombine döşemesi, parlak siyah kaplamaları ve "S" logolarıyla kabin içinde de, şıklığını sürdüren yeni Voyager S, 283 beygir gücündeki 3.6 lt Pentastar V6 benzinli ve 178 HP'lik 2.8 lt 4 silindirli Turbo Dizel seçenekleriyle iri gövdesini rahat rahat kaldırabiliyor...

Etiketler: Chrysler Voyager Fiat Lancia Dodge Town Country minivan Frankfurt IAA

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..