FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Jeep Moab Safari 2013

30 Mart 2013 01:17
Jeep Moab Safari 2013
Tweet It! Facebook

“Herkes otomobil fuarlarında konseptlerini sergilerken, Jeep "doğal ortam"ı kayalık ve kumulların üzerinde yeni kavram araçlarını göstriyor ve hatta en sert şekilde deniyor!”

2013 yılının Mart ayının son haftası, tüm otomobil markaları, New York, Bangkok ve Seoul otomobil fuarlarıyla meşgulken; Jeep, Moab'a gitti ve geleneksel Paskalya Yortusu gezisini düzenledi.
2013 için hazırlanan konseptlerinin maksimum kapasitelerini deneyen Jeep, Grand Cherokee Trailhawk II, Wrangler Mopar Recon, Wrangler Stitch, Wrangler Sand Trooper II, Wrangler Flattop ve Wrangler Slim prototiplerinin tüm hünerlerini herkese gösterdi!
Kayalar ve kumullar üzerinde geçen bu ağır OffRoad ile Jeep, gerçek arazicinin nasıl olması gerektiğini bir kez daha hatırlatıyordu!...
Aslında müthiş bir OffRoad gösterisi olmayan bu Moab Safari, Jeep için sadece bir gezinti! Fakat, böyle bir yol dışı gezmesini başka kaç OffRoad'çu olduğunu iddia eden marka yapabilir ki?..
Videoda Jeep baş tasarımcısı Mark Allen, Jeep Pazarlama'dan Jim Morrison ve Mopar CEO'su Pietro Gorlier, Moab Safari'yi anlatıyorlar...

Etiketler: Jeep OffRoad hardcore Moab Safari arazi 4x4

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..