FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Turbo ve Chevrolet Camaro

08 Şubat 2013 18:18
Turbo ve Chevrolet Camaro
Tweet It! Facebook

“COPO Camaro'ların zirvesi, salyangoz "Turbo" için hazırlanmış... Otomobil tutkunlarının keyifle izleyeceği yeni DreamWorks 3D işini izlemek için sabırsızlanıyoruz...”

DreamWorks'ün yeni sevimli kahramanı Turbo isimli "salyangoz"un son animasyon filminin tanıtımları için özel olarak hazırlanmış "Turbo" Camaro, Chicago Auto Show'da sahneye çıktı!..
19 Temmuz'da vizyona girecek bu film için Chevrolet, bir Camaro ZL1'i almış, özel yapım bir ön splitter ve dev bir arka kanat ile aracın tasarımını biraz değiştirmiş... Bayilerden sipariş edilemeyen çok özel yapım, yani fabrika modifikasyonlu araçları hazırlayan (Central Office Production Option) COPO'nun en yeni Camaro'sunun motor kaputunun altında 700 beygir gücünden daha yüksek performans sunacak bir SuperCharger V8 olduğunu da hatırlatmamız gereken sadece adı turbo olan bu çılgın Camaro'nun şanzımanı yine de otomatik bırakılmış. 
24 inçlik dev arka lastikleri, çift çıkışlı soba borusu gibi duran 5 inçlik dev egzost çıkışları da, "Turbo" Camaro'nun göz kamaştıran detayları... Ayarlanabilir ön suspansiyonu ve özel sertlikteki arka suspansiyonuyla, ani kalkışlar için geliştirilmiş "Turbo" Camaro, vinil krom gövde kaplaması ve LED ışıklarının önlerde çok renkli halo efektine sahip olmasıyla, "Turbo" filminin tanıtımı için tam olarak süslenebilmiş.


Etiketler: DreamWorks film Turbo Camaro Chevrolet GM COPO Chicago

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Invincible HiLux Yenilendi

1968'den bu yana durdurulamaz kimliğe kavuşan Toyota HiLux, 2021'e doğru artık invincible yani yenilmez sıfatını göstererek rakipleri önünde koşmaya devam edecek... Bu arada bu son şeklinin Pick-Up modifiyecileri tarafından çok daha kaslandırılabileceğini de belirtelim!..

Yol Güvenliği İçin

AutoBest jüri üyesi uluslararası otomotiv gazetecileri ve FIA Başkanı Jean Todt'un uzun yıllardır Birleşmiş Milletler Yol Güvenliği Özel Elçisi çalışmalarına destek veriyor...

G22 BMW 4 Coupe

BMW 4-Serisi Coupé G22 kasa koduyla nihayet yüzünü gösterdi... 11HP'lik Mild Hybrid destekli 374HP 500Nm M440i xDrive hali bile, M4'ü aratmayacak kadar dinamik...

Small Utility Vehicle Nivus

Volkswagen Brezilya'da SUV havasında, fakat sportif Coupe formunda teknoloji zengini küçük bir CrossOver hazırlanmış... Polo zeminindeki bu ekonomik SUV "Small Utility Vehicle", 2021'de Avrupa ve Türkiye'ye de gelecek.

6 Serisi GT de

5GT'lerin ismi 4 yıl önce 6-Serisi Gran Turismo olmuştu... Eski 6'lar da artık 8-Serisi... Fakat, önemli olan bu 6GT, artık sadece SUV ya da SW sevmeyen aileler için...

2021 2 kapılı E-Klasse

E-serisi gibi Üst Orta Sınıf bir otomobilin Coupe ve Cabriolet formları, hem konfor, hem kalite, hem tasarım ve hem de performans olarak olabilecek "en iyi"yi sunmalı... Mercedes, yine şaşırtmadı ve 2021 için bu keyif otomobillerinde maksimumunu gösterdi!..

BMW 5 Life Cycle Impulse

BMW G30 5 Serisi Sedan 7. neslinde güncelleme... Yeni farlar, daha vurgulu böbrekler, 8kW boost kapasiteli 48V Mild Hybrid, vs... Yeni BMW 5 Serisi Türkiyeyde; 170HP'lik 1.6lt 520i ve 252HP 2.0lt 530i xDrive benzinliler ile 190HP 2.0lt 520d xDrive dizel olarak gelecek...

4 Kişilik Gemera

Gemera, Koenigsegg ekstrem performansının ailecek yaşanması için hazırlanmış en çılgın İsveçli!.. Üstelik Koenigsegg'in ilk kez konfor ayrıntılarına sahip, fakat yine de 400km/h'lik büyük modeli!..