FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Turbo ve Chevrolet Camaro

08 Şubat 2013 18:18
Turbo ve Chevrolet Camaro
Tweet It! Facebook

“COPO Camaro'ların zirvesi, salyangoz "Turbo" için hazırlanmış... Otomobil tutkunlarının keyifle izleyeceği yeni DreamWorks 3D işini izlemek için sabırsızlanıyoruz...”

DreamWorks'ün yeni sevimli kahramanı Turbo isimli "salyangoz"un son animasyon filminin tanıtımları için özel olarak hazırlanmış "Turbo" Camaro, Chicago Auto Show'da sahneye çıktı!..
19 Temmuz'da vizyona girecek bu film için Chevrolet, bir Camaro ZL1'i almış, özel yapım bir ön splitter ve dev bir arka kanat ile aracın tasarımını biraz değiştirmiş... Bayilerden sipariş edilemeyen çok özel yapım, yani fabrika modifikasyonlu araçları hazırlayan (Central Office Production Option) COPO'nun en yeni Camaro'sunun motor kaputunun altında 700 beygir gücünden daha yüksek performans sunacak bir SuperCharger V8 olduğunu da hatırlatmamız gereken sadece adı turbo olan bu çılgın Camaro'nun şanzımanı yine de otomatik bırakılmış. 
24 inçlik dev arka lastikleri, çift çıkışlı soba borusu gibi duran 5 inçlik dev egzost çıkışları da, "Turbo" Camaro'nun göz kamaştıran detayları... Ayarlanabilir ön suspansiyonu ve özel sertlikteki arka suspansiyonuyla, ani kalkışlar için geliştirilmiş "Turbo" Camaro, vinil krom gövde kaplaması ve LED ışıklarının önlerde çok renkli halo efektine sahip olmasıyla, "Turbo" filminin tanıtımı için tam olarak süslenebilmiş.


Etiketler: DreamWorks film Turbo Camaro Chevrolet GM COPO Chicago

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..