FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

2014 Giulietta

02 Eylül 2013 14:24
2014 Giulietta
Tweet It! Facebook

“Alfa Romeo 2014 model Giulietta'sını, gösterirken, aracın ayrıntılarındaki "fine tuning"e dikkat çekiyor.”

2014 model yılı için bazı dış kozmetik dokunuşlar yapılmış, Giulietta'da... 
Yeni ön panjur, kromaj çerçeveli sis farları, yeni tasarım 16, 17 ve 18 inçlik jantlar gibi...
Alfa Romeo'nun yeni gövde renkleri ise, Bronze, Anodizzato Blue and Moonlight Pearl...
Kabin içinde ise 5 veya 6.5 inç dokunmatik ekranlı Uconnect infotainment sistemi bulunuyor.
Yeni eşya saklama ve bagaj bölümleri, yeni döşemeler, konsol, kapı kolları ve kapı içlerindeki farklı materyalin yanında asıl direksiyon simidinin yeni tasarımı de, 2014 model yılı değişikliklerinden...
Fakat, tüm bunların üstünde 2014 model Alfa Romeo Giulietta'nın 150 HP ve 380 Nm performansındaki yeni 2.0 lt JTDM 2 motoru, asıl önemli farklılık!..

Etiketler: Fiat Afla Romeo 2014 IAA Frankfurt Alfisti Italian Italiano italyan Giulietta

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..