FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Detroit Made

16 Eylül 2014 22:07
Detroit Made
Tweet It! Facebook

“Bob Seger'in yeni parçası "Detroit Made" tam bir Amerikan klasikleri şöleni!.. Woodward Dream Cruise ve Detroit otomobillerine saygıyla!..”

Bir düşünün otomotivin en büyük şehri Detroitlisiniz!..
Ve ekonomi, bazen yaşam şartlarını çok zorluyor!..
Fakat, tüm aileniz gibi Siz de "otomobilci"siniz!..
Müzisyen bile olsanız, "otomobil" tutkunuz,
hiç bitmez!.. Bob Seger gibi...

Motor City "rocker" ve otomobil tutkunu Bob Seger, 14 Ekim 2014 günü yeni albümü “Ride Out”u çıkaracak!.. Şarkıcı ve söz yazarı Seger'in yeni albümünün ilk single'ı Detroit Made* ise, bugün çıktı!..
Neden CarsNews.TV'de böyle bir haber yapıyoruz, sorulanızın cevabı ise hazır: Öncelikle, klasik Amerikan tutkunuyuz!... Ayrıca, otomotivin en büyük merkezi Detroit'in Büyük Üçlüsü, Ford, GM ve Chrysler ile ilgili herşey bizim için haberdir... Ve, son olarak da bu klipteki Woodward Dream Cruise buluşması görüntüleri, sadece CarsNews.TV'de yer alabilir!..

“Detroit Made” şarkısı ise Motor City'yi, Woodward'ta bir aşağı bir yukarı turlayan "muscle car"ları anlatıyor!..
Cuma akşamı kız arkadaşınızı otomobile "atarsınız" ve gezmeye başlarsınız!..
Tüm geçimini otomotiv ile sağlayan dev bir şehirde başka ne yapılabilir ki?..
Klibin tüm gerçek görüntülerinin bu yılki Ağustos'un üçüncü Cumartesi 3.000 aracın katıldığı Woodward Dream Cruise'de çekilmiş olması ve burada "Big Three'nin neredeyse tüm klasiklerinin izlenebilmesi ise, başka "bonus"lar!..
Dikkatli baktığınızda efsanevi "hot rod'lar, 6 metrelik "Detroit made, duece and a quarter, babe" diye anılan 1960'ların Buick Electra'sını bile görebileceğiniz bu klibi keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyoruz...

Bu arada “Ride Out”, Seger’in 17'nci stüdyo albümü... Bundan önce 2006’da “Face the Promise” albümünü arşivimize koymuştuk...

Etiketler: Bob Seger Detroit Made Motor City Electra Woodward Dream Cruise Woodward hot rod klasik classic Ford Chrysler Buick Cadillac Lincoln Chevrolet Saturn Pontiac AMC Corvette Firebird Detriot Amerikan American Thunderbird GTO Challenger Charger HEMI

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Gündelik McLaren

McLaren süper hafif ve kullanımı çok kolay bir GranTurismo yarattı... Tasarımı yine aşarı sportif gibi dursa da bu GT, aslında normal yollarda keyif çatmanız için fazlasıyla konforlu... Fakat, performans değerleri yine de baş döndürüyor!..

Golf 8

45 yıl önce ilk Golf üretilmeye başlanmış ve 20. Yüzyılın ikinci Halk Otomobili olmuştu... 1974'ten bu yana hem VW Grubu, hem de otomotiv endüstrisi çok değişti!.. Artık dijital çağa girdik ve Sekizinci Nesil Yeni Golf de artık neredeyse tümüyle dijital bir otomobil oluyor!.. Bu arada iki far arasındaki LED şerit, sadece GTE'lerde olacakmış... ‪#MildHybrid #eTSI motorlar 110, 140 ve 150HP olarak @volkswagen #Golf8 %10 daha az tüketecekmiş...‬ ‪204 ve 245HP’lik #PHEV #GolfGTE seçenekleriyle 5 tane elektriklendirilmiş #allnewgolf çıkacak!.. ‬ ‪TGI ise 130HP!‬ ‪NOx’u %80 azaltılmış dizel olarak 115 ve 150HP’lik iki TDI’ı olacak!‬

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..