FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

FASTandBOLD F-TYPE

12 Mayıs 2013 00:27
FASTandBOLD F-TYPE
Tweet It! Facebook

“Jaguar'ın yeniden sıçrayışı olarak en önemli yeni modeli F-TYPE, özel çekimlerimizle Türkiye'de sadece FB TV FAST&BOLD programıyla yayınlanıyor!.. Fakat, "Hızlı ve Cesur" sunumumuzda yer almayan, tüm çok özel F-TYPE "iş"lerini, Sizlerle burada www.CarsNews.TV ile paylaşmak istiyoruz...”

Jaguar, öncelikle Lana Del Rey'in "Burning Desire" şarkısı ile F-TYPE'ın "şevhet" dolu sürüşü hakkında fikir vermek istemişti!..

Ardından  Ridley Scott yapımı Damian Lewis'in oynadığı "desire" isimli kısa bir filmde, F-TYPE'ın safkan "İngiliz"liği hakkında iddiada bulundu...

Son olarak da, nasıl "arzulanan" bir otomobil olduğunu "Playmate of the Year" Raquel Pomplun'e ilk F-TYPE'lardan birinin verilmesiyle vurguladı!..

Diğer yanda, tam 6 aydır F-Type için yayınlanan "teaser"lar ise, sırasıyla aşağıdaki gibiydi:

Jaguar F-TYPE, tüm yorumlarımızla, FAST&BOLD programındaki ayrıntılı yayınımızın ardından tüm görselleriyle www.CarsNews.TV sayfalarında Sizlerle olacak!..

Etiketler: Jaguar F F-Type arzu heves tutku dilek hırs roadster desire FAST&BOLD hızlı cesur seksi

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..