FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Figuran Otomobiller

20 Eylül 2014 03:25
Figuran Otomobiller
Tweet It! Facebook

“Filmlerde, dizilerde, müzik videolarında insan oyuncuların yanında hep makina otomobiller var!.. Bu sayfada, Sizler için seçtiğimiz 11 klip ve içlerindeki otomobilleri izleyeceksiniz...”

'79 Ford LTD in "Sabotage" / Beastie Boys

'65 Ford Mustang in "Black Sunshine" / White Zombie

'73 Dodge Charger in "Grave Gravity" / The Verve

'69 Chevrolet Camaro in "Stylo" / Gorillaz

'70 Pontiac GTO & Hot-Rod friends in "Pedal to the Metal" / Kazzer

'70 Dodge Challenger in "Show me How to Live" / Audioslave

Porsche 911 Carrera in "White Knuckle Ride" / Jamiroquai

Chevy Impala in "Still D.R.E." / Dr. Dre with Snoop Dogg

'79 Jaguar XJ in "Here I go Again" / Whitesnake

BMW 3-Series in "Bad Girls" / M.I.A.

Chevrolet Aveo in 'Needing/Getting" / OK Go

Bazen müzikler için otomobil kullanıldı, bazen de otomobiller için müzik yapıldı...
Fakat müziğin ritmi ile otomobillerin temposu birbirlerine çok yakıştı...

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Bob Seger'in son parçası "Detroit Madein ardından; bu seferlik çok farklı türlerden seçtiğimiz 11 "otomobilli" müzik klibini keyifle seyretmenizi ve otomobil tutkusuna farklı bir lezzet katmanızı rica ediyoruz...

Elbette, daha yüzlerce "otomobilli" müzik klibi var... Hatta "otomobilli" sinema müzikalleri bile çekildi...
Zaman içinde en güzellerini Sizlerle izlemeye devam edeceğiz... CarsNews.TV ile !..

Etiketler: Car-Centric music Müzik klip video MTV Virgin NRJ Carnival MCM VH1 Power Number1 otomobil Sony Atlantic Emi Ford Dodge BMW Pontiac Chevrolet Porsche Chevy Jaguar rock R&B metal rap soul blues jazz pop

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..