FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Kapkara Freemont

02 Eylül 2013 19:27
Kapkara Freemont
Tweet It! Facebook

“Dodge Journey Blacktop Edition'ın Avrupa versiyonu Fiat Freemont Black Code da, Frankfurt'ta meraklılarıyla buluşuyor...”

Fiat Freemont Black Code, Amarikalı ikizi Dodge Journey Blacktop Edition'ın Avrupa normlarına uygun şekli...
Parlak siyah panjuru, karartılmış farları ve 19 inçlik büyük jantlarıyla, Fiat logolu en pahalı model olacak olan bu Freemont özel üretimi, kabin içinde ısıtmalı deri koltukları, pahalı bir müzik sistemi ve 8.4 inç ekranlı yenilenmiş bir infotainment sistemiyle hazırlanmış. 
170 HP'lik 2.0 litre MultiJet II dizel motorunun yanında 280 HP'lik 3.6 lt Pentastar V6 motor seçeneği de sunan Freemont Black Code, dizel şeklinde standart olarak önden çekerli, benzinli de ise dört çekerli ve 6 ileri otomatik olarak standardını gösteriyor...
Fiat Freemont Black Code'un tam bizim zevkimize uygun çok süslü olmasına rağmen özellikle benzinli haliyle Türkiye'ye gelemeyeceğini sanıyoruz...

Etiketler: Fiat Freemont Black Dodge code IAA Frankfurt Journey edition

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..