FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

GT-R Efsanesinde Son Seviye

05 Mayıs 2013 16:18
GT-R Efsanesinde Son Seviye
Tweet It! Facebook

“Nissan GT-R için "yeterli değil" diyenler için 550 HP'lik yeni Track Edition'a ne dersiniz?!.. GT-R Track Edition ile Nissan, artık, caddecilikten çok pist yarışları seviyesiyle ilgileniyor. ”

GT-R Trac Edition'ın farklılıkları özel ayar suspansiyon, özel fren soğutma hava dolaşımı, karbon fiber hava girişlerine sahip ön spoyler ile başlıyor.
GT-R Track Edition'ın bir diğer değişikliği da, kullanılmayan arka koltuklarda göstermelik çok hafif kapitone kumaş matının tercihi...
Bir süper GT-R'da olması beklenen tüm donanım sunulurken, sadece Nissan'a özel kırmızı ve siyah Recaro koltuklarındaki deri ve kumaş kombinasyonu...
Sadece GT-R Track Edition'dn göreceğimiz, el yapımı karbon fiber arka kanat da, bir başka "özel"lik!..
Fakat, tüm bunların yanında 4.500 ila 6.000 devir arasında artık çok daha iyi tepki veren Twin Turbo V6 motorun maksimum gücünün de 550 HP'ye ulaştırılmış olması, asıl, heyecan veren haber!..
ABD'de 117.000USD fiyatla sunulmaya başlanan GT-R Track Edition, tüm dünya için sınırlı sayıra üretilmeye başlandı...

Etiketler: pure motorsports competition machine GT-R Nissan track edition

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

Gündelik McLaren

McLaren süper hafif ve kullanımı çok kolay bir GranTurismo yarattı... Tasarımı yine aşarı sportif gibi dursa da bu GT, aslında normal yollarda keyif çatmanız için fazlasıyla konforlu... Fakat, performans değerleri yine de baş döndürüyor!..

Golf 8

45 yıl önce ilk Golf üretilmeye başlanmış ve 20. Yüzyılın ikinci Halk Otomobili olmuştu... 1974'ten bu yana hem VW Grubu, hem de otomotiv endüstrisi çok değişti!.. Artık dijital çağa girdik ve Sekizinci Nesil Yeni Golf de artık neredeyse tümüyle dijital bir otomobil oluyor!..

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..