FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Polar Wrangler

02 Eylül 2013 17:32
Polar Wrangler
Tweet It! Facebook

“Jeep, Wrangler'ın sınırlı sayıda üretilecek Polar versiyonunu sadece Avrupa için üretmeye başlıyor.”

Jeep için "special edition" bir Wrangler Unlimited demek, en özel OffRoader'lardan biri demek!.. 
Çok özel Hydro Blue dış rengi, siyah kabin içi, 18 inçlik parlak siyah jantları, gövde rengi hard top ve en önemli kısımlarındaki Mopar aksesuarıyla Jeep Wrangler Unlimited Polar, ön çamurluklarındaki 78° S ve 106° E koordinatlarıyla Antartika'nın en soğuk köşesi Vostok'a, eksi 98.2 derecelik bir soğuğa da "gönderme" yapıyor!..

O kadar soğukta çalışması pek mümkün olmasa da, Wrangler'ların dayanıklılığı hakkında çok iyi bir fikir veren Jeep, bu modeli Avrupa'ya 2 ve 4 kapılı olarak getirecek. 200 HP ve 460 Nm'lik 2.8 lt CRD turbo dizel ve 5 ileri otomatik şanzımanlı versiyonunun 6 ileri manuel viteslisi ise 200 HP ve 410 Nm ayarlı olacak!..
Polar'ların hızlısı ise, V6 3.6 lt motorla 284 HP ve 347 Nm performansı 5 ileri otomatik şanzımanla dizginlenecek!..

Jeep Wrangler Unlimited Polar'ın standart donanımında cruise control, ısıtmalı ön koltuklar, deri direksiyon simidi, otomatik klima kontrolü, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu bulunurken, ön yan airbagler, 40GB HDD hafızalı 6.5 inç ekranlı Uconnect sistemi Polar Pack 1 paket opsiyonu da sunuluyor. 

Etiketler: Jeep Wrangler Polar 4x4 OffRoader OffRoad off-road FIAT Chrysler IAA Frankfurt

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..