FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Üstsüz Yeni Camaro

24 Haziran 2015 23:48
Üstsüz Yeni Camaro
Tweet It! Facebook

“Ford Mustang gibi downsizing motoru da olacak olan yeni Camaro Convertible, özellikle yeni tasarımıyla eski Amerikancılarından başka yeni Avrupalı müşterilerin de kalbini çalacak!..”

Yeni Chevrolet Camaro Convertible, selefine göre 91 kg daha hafif olarak yollara çıkıyor.

Elektrikli açılıp kapanan yeni Camaro Convertible, kumaş tavanını 48 km/h hıza kadar açıp kapatabiliyor...

Efsanevi Chevrolet Camaro'nun bu en yeni Convertible şeklindeki sürpriz ise, tavanı uzaktan kumanda ile de açıp kapatabilmeniz... 

Yeni Mustang'lerdeki gibi downsizing gerçekleştirilmiş yeni Camaro Convertible, kaputunun altında 275 beygirlik 400 Nm'lik 2.0 litrelik motora da sahip... Fakat, 335 beygirlik 385 Nm tork üretebilen 3.6 litrelik V6 motoru ise asıl gücünü oluşturacak... 

Camaro Convertible'ın SS versiyonu ise büyük 6.2 litrelik motoruyla 455 beygir gücü ve 617 Nm'lik maksimum tork ile lastiklerini yakacak!..

Etiketler: Chevrolet Camaro Convertible American Cabrio üstsüz SS Amerikan keyif topless

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..