FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Yeni C'nin AMG Görünümü

29 Aralık 2013 23:34
Yeni C'nin AMG Görünümü
Tweet It! Facebook

“Detroit NAIAS prömiyer listesinde, sadece yeni Mercedes-Benz C-Klasse değil, yeni "C"nin AMG paketlerinin de lansmanları yer alıyor!..”

W205 kodlamasına sahip yeni C-Klasse'yi, Detroit otomobil fuarına saklayan Mercedes-Benz, oraya yeni Orta Sınıf modelinin sportif paketlerini de götürüyor. 
AMG sportif paketiyle, klasik Mercedes panjurlu formuna gençlik katmak isteyen yeni "C", AMG "kit"li şeklinde özellikle aerodinamik gövde elemanlarıyla, sanki yeni "C"nin klasik şeklinden bambaşka bir modelmiş gibi duruyor.
Mat aluminyum ön alt spoiler'inden arka alttaki difüzörüne, 15 mm alçaltılmış gövde ve sportif şasisinden yükseltilmiş bagaj kapağına kadar, bu değişikliklerin sadece basit bir süs olmadığını gösteriyor.
Daha sert amortisörlerin de "sportif" sıfatını destekleyeceği AMG çizgisi, 18 inçlik 5 kollu AMG jantlarla ilk bakışta fark edilecek!.. Elbette, öndeki iki büyük AMG tarzı hava ağzını döhö önceden görmezseniz!..
Fakat, AMG paketli yeni "C"lerin en önemli donanımının Agility Select denilen, aracın tüm tepkilerini ve sürüş şeklini değiştiren kumanda ayrıcalığı olduğunu belirtmeliyiz.

Siyah Nappa kaplı üç kollu çok fonksiyonlu sportif direksiyon simidi, siyah deri döşeme, mat aluminyum kaplamalar, tam sportif koltuklar, aluminyum pedallar ve her yerde AMG logoları ise, yeni "C"lerin bu sportif çizgisini tamamlayacaklar.
Kabin içini ya da dış görünümü ayrı ayrı sipariş edebileceğiniz, yeni "C"nin AMG paketleri, vergiler hariç 5.000 Euro farkla sunulmaya başlanacak!..

Etiketler: Detroit NAIAS Mercedes C C-Klasse C-Class Mercedes-Benz AMG Sport Line Agility Select

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

İkinci GLA da geldi

Eski hali yükseltilmiş bir Hatchback diye eleştirilen Mercedes'in en küçük CrossOver modeli GLA, şimdi biraz daha küçük SUV gibi görünmek üzere yenilenmiş... İşlevsel, geniş iç mekân ve yüksek güvenlik özellikleriyle öne çıkan Yeni GLA, Türkiye'de Temmuz 2020 itibariyle 412.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı...

Tiguan Asıl Şimdi Oldu

R ve eHybrid sürprizleriyle Klaus Zyciora çizgilerinde Atlas Cross Sport'a benzetilerek, artık daha yakışıklı bir tasarıma kavuşturulan kompakt Volkswagen SUV’u Tiguan da, verimli ve yüksek performanslı TSI ve TDI motor seçenekleri, yeni nesil sürüş asistan sistemleri, dijitalleşen ön panel ve direksiyon kontrol kumandaları ile “I.Q. Light” teknolojisine sahip LED matrix ön farlarla yenilendi.

Zamane Efsane Defender

Şaşırtıcı derecede iyi ve çok rafine asfalt üstü sürüşe de sahip, fakat delicesine iyi off-road yapabilen, neredeyse kusursuz bir tasarım ve gerçek iş makinası olmak için gereğinden çok daha fazla aksesuar ile işte yeni Land Rover Defender

Yeni C4 Tüm Ayrıntılar

C Hatchback segmenti Avrupa’nın en önemli segmentlerinden biri ve Citroën, tamamen elektrikli yeni ë-C4 ve yeni C4 ile bu segmente oldukça iddialı bir giriş yapıyor. Citroën DNA’sının yenilikçi özelliklerini ve üstün konfor seviyesini bünyesinde barındıran yeni modelimiz farklı müşteri beklentilerini karşılamak üzere tamamen elektrikli, benzinli ve dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği sunuyor.

Ukala Bentayga

Bentley Beyond 100 iş geliştirme planı çerçevesinde tüm modeller baştan aşağı gençleştiriliyor... Şimdi ise sıra 5 yılda 20.000 adetten fazla üretilmiş ve markanın satışlarının yarısını oluşturan Bentayga'ya geldi...

Süslü Q5

Mercedes GLC ve BMW X3'ün bire bir rakibi Audi Q5, 2021 yılına biraz daha süslenerek giriyor... Arkasındaki organik efektli OLED ışıkları ve kabin içindeki yeni nesil MMI ise, asıl yenilikleri...

Şampiyon F-150

Ford Pick-Up’larının tümüyle elektrikli versiyonu olacak yeni büyük F-150 Raptor’unun Tesla Cybertruck ve GMC Hummer EV karşısına çıkmasına çok az kala; 43 yıldır Amerika'nın en çok satıyan motorlu aracı F-Serisi, 14. yeni neslinde ilk hibrid seçeneğiyle ortaya çıktı!..

Arteon'da Shooting Brake

Volkswagen, FastBack Arteon için PHEV versiyonu gibi teknik güncelleme yaparken, bir sürpriz gerçekleştirdi ve çok merak edilen 5 kapılı ShootingBrake Arteon versiyonunu da gösterdi...