FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

4 Serisi Cabrio

09 Ekim 2013 01:21
4 Serisi Cabrio
Tweet It! Facebook

“BMW 4-Serisi Cabrio'nun gerçek örtüsü, Sizler için Kasım ayında gideceğimiz Los Angeles Auto Show ile açılacak... Fakat. oralara gitmeden çok önce, "üstü", sanal ortamda açılıverdi!..”


BMW 4 Serisi Convertible'ın ilk gerçek görüntüleri, aksesuar kataloğuyla birlikte ortaya çıkmıştı...
Şimdi ise, yeni BMW Cabrio'sunun lansmanı adeta web ortamında yapılıyor ve tüm ayrıntıları ortaya çıkıyor!..
Arkasındaki bisiklet taşıma aparatı, 4-Serisi Convertible'ın tam beklendiği gibi ortaya çıkacağını kanıtlıyor...
Uzun süredir "camouflage"lı prototiplerinin görüntüleri internette dolaşırken, bu "üstsüz"ün üstünü önceki 3-Serisi Cabrio'daki gibi metal tavan mekanizmasıyla örteceğini fark etmiştik... Doğruymuş!.. 4-Serisi'nin yeni üyesi, kumaş tavanlı olmayacak!..

4-Serisi Coupe'lerin tüm motor zenginliğine sahip olacak olan yeni BMW Cabrio'su, özellikle Turbo 4 silindirli dizel ve benzinli seçenekleriyle yüksek satış hacmi hedefleyecek...
Fakat, bizim kalbimiz, 335i ve M4 Cabrio için, yani iki Turbo 6 silindirli versiyonları için atacak!..

Etiketler: BMW 4 Serisi 4-Serisi LA Los Angeles Cabriolet Covertible Cabrio M4

diğer haberlerden

Haber BaşlığıTarih

S60 Made in USA

Volvo ABD'de ilk fabrikasını açarken, yeni S60 modelini de orada üretmeye başladı... Yeni S60, eski Ford genlerinden tümüyle kurtulmuş ve yeni Volvo mimarisinde eski şekillerinden çok daha kaliteli ve biraz da büyük düşünülmüş.

Hayalet Phantom

Otomobil piramidi diye bir şey varsa, yeni Phantom onun zirvesinde duruyor!.. Ve yeni nesil Phantom ile, otomobil kavramının konfor ve bireysel zevkler konusunda nasıl abartılabileceği gösteriliyor!..

Yerli Pirelli

Artık Lamborghini gibi tüm SuperSport'ların standart lastiği olan Pirelli, son yıllarda her ne kadar Çin Pazarı’na konsantre olmuş olsa da, Türkiye ile olan çok eski bağlarını daha da güçlendiriyor.

Lüks Fransız DS7

Audi, BMW ve Mercedes gibi Alman Premium'larının modern SUV’larına karşı Fransız Lüksü!.. DS, 7 Crossback ile eski modellerini unutuyor ve yepyeni bir maceraya başlıyor.

Yeni 8 Serisi

Efsane geri döndü!.. Yeni 8 Serisi büyük BMW sporcusu, ilk 8'lerin üretilmesinin durdurulmasından tam 19 yıl sonra yeniden ortaya çıkarıldı!.. Üstelik, gerçekten seksi bir tasarım ve müthiş bir motorla...

Coupe tarzı bir Yeni 508

Peugeot SA, Opel'i satın aldıktan sonra müthiş bir atağa geçti... Yeni 508 ise, sanki tüm bu hızlı çıkışın sembolü!.. Daha güzel, daha kaliteli ve daha sportif, hatta radikal bir sedan!..

Doblo'nun Combo'su bitti

Yeni mimarisi ile beşinci nesil Combo da, artık PSA LAV Dörtlüsü'nün bir parçası... Fakat, kaslı ve güçlü tasarımı ve Opel tarzı LED çift kanat gündüz farlarıyla yine de farklı...

Seat Cupra değil Cupra Seat

Ekstrem sportif version ismi, artık bir marka!.. Bakır logolu Cupra markası!.. Seat markası, kendisinden daha hızlı, daha gösterişli ve daha sert seçeneği ayrı bir marka olarak pazarlayacak!..