FacebookRSSTwitterYouTubeGoogle+

Otomobil Haberleri

Haber BaşlığıTarih

İkinci R8’in Plus’ı

Yeni R8, e-tron ve normal 540 HP'lik V10’unun yanında 610 HP’lik V10 Plus’ıyla da geldi!..

Yeni Audi Q7

Yeni Audi Q7, ikinci nesline başlarken, Alman özelliklerinin üzerine büyüklük ve konforda Amerikan ve Çin taleplerine uyum gösteriyor.

Dev Audi Coupe'si

Audi, Mercedes-Benz S-Klasse Coupe'nin karşısına A9 Coupe'yi çıkarıyor!.. 605 HP'lik konseptin ismi ise, Prologue!..

Tavansız TT ve TTS

TT ve TTS olarak sadece 2.0 litrelik motorlarla yollara çıkmaya hazırlanan Audi roadster'ı, ön yüzünden yeni tavan materyaline, çok sayıda üstünlüğe sahip...

A6'lara Estetik Operasyon

Audi'nin eskiden tasarım öncüsü olan A6'ları, devrimsel değişiklikleri artık daha küçük modellere bıraktı... Yaşam döngüsünün tam ortasındaki "facelift" bile sadece Audi'nin başka modellerine benzeme yönünde olmuş...

Sadece 4 Yıl Sonra

2018 yılında küresel elektrikli otomobil satışlarının 2.7 Milyon adete çıkması bekleniyor.

Audi'nin Macan'ı

İlk 4 kapılı TT mi desek, yoksa Q2 mi ya da Q4 mü?.. Her ne ise, Audi'nin bu kompakt SUV hali, Q3 ve Q5'ten bile çok daha çekici, çok daha sportif!..

LED sonrası Lazer

HID ve ardından LED derken, artık Lazer farlar dönemine giriyoruz. Audi ve BMW, şu an için bu teknolojinin öncüsü gibi gözekseler de, bu yeni "ışık"ın arkasından yine Automotive Lightning, çıkacak gibi...

Audi Bombası

700 HP'lik bir hibrid Audi!.. 2016 yılında sınırlı adette üretime girecek olan Sport quattro konseptiyle Audi, Frankfurt fuarına eli boş gelmediğini kanıtlıyor!..

Ultra A8

Audi de A8'ini "tazeledi"!.. Yeni A8 için öncelikle, çok daha dinamik, çok daha teknolojik diyebiliyoruz...

1.5 Milyon Audi

VW Grubu içinde küresel mali kriz döneminde bile karlılığına devam eden Audi, "Vorsprung"una devam ediyor ve 2013 yılını 1.5 Milyon adetle bitirip, Mercedes-Benz'ten sonra BMW'yi de sollamaya çıkıyor!..

Robot Otomobiller Geliyor

Bosch 61. Otomotiv Basını Toplantısı'nda ilk kez gördüğümüz, markalarla birlikte geliştirilen en yeni teknolojiler, geleceğin otomobillerinin ne kadar robotlaşacağı hakkında fikir veriyordu.

Audi RS Q3

Kompakt SUV'lar arasındaki ilk sportif seçenek olacak olan Audi RS Q3'ün gerçek üretim şekli, mütevazı dursa da, bu görüntünün altında hırçın bir performans saklı!..

Audi R8 e-tron

Her ne kadar R8 e-tron projesi tehir almış olsa da, geleceğin elektrikli otomobillerinin özgün sesler çıkaracağı konusunda en ciddi araştırmalar bu elektrikli R8 prototipleriyle yapılıyor…